Hotele i stoki w Tatrach znów otwarte. Gigantyczne korki na Zakopiance

2021-02-12 17:59 STAN
Gigantyczne korki na Zakopiance. Cała Polska jedzie w Tatry?
Autor: Facebook/Zakopianka - utrudnienia, wypadki, informacje Gigantyczne korki na Zakopiance. Cała Polska jedzie w Tatry?

Gigantyczne korki na trasie do Zakopanego. To efekt luzowania obostrzeń. Od piątku 12.02. znów otwarte są m.in. hotele i stoki narciarskie. W Tatrach w ten weekend może być nawet blisko 20 tysięcy turystów.

Pomorskie. Pod samochodem załamał się lód. Terenówka wpadła do jeziora

Gigantyczne korki na Zakopiance 

Luzowanie obostrzeń spowodowało gigantyczne korki na Zakopiance. Już wiadomo, że pod Tatry może w najbliższych godzinach przyjechać nawet 20 tys. turystów. Noclegi w Zakopanem są praktycznie wyprzedane!

Czytaj także: Wjechał samochodem na zamarznięte jezioro. Lód nie wytrzymał [WIDEO, ZDJĘCIA]

Utrudnienia na drodze do Zakopanego

Kierowcy na Zakopiance z pierwszym spowolnieniem muszą się liczyć już przy zjeździe z autostrady A4. Jadąc w kierunku Tatr, sznur aut oczekuje przed Skomielną Białą na wjazd na dwupasmówkę. Kolejny zator tworzy się między Rdzawką a skrzyżowaniem ze światłami w Klikuszowej. I choć zawody pucharu świata w skokach odbywają się bez kibiców, to wielu z nich zgromadziło się w okolicach Wielkiej Krokwi. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Powrót do szkoły. Pamiętasz coś z fizyki? To powinien być BANAŁ!

Pytanie 1 z 10
Jednostką siły jest: