Kibice wracają na mecze polskiej reprezentacji. Na trybunach we Wrocławiu i Poznaniu będą mogli usiąść BEZ MASECZEK

i

Autor: archiwum serwisu Zdjęcie poglądowe

Kibice wracają na mecze polskiej reprezentacji. Na trybunach we Wrocławiu i Poznaniu będą mogli usiąść BEZ MASECZEK

2021-05-26 12:02

Na tę wiadomość czekali wszyscy kibice piłki nożnej w Polsce. Już na początku czerwca kadra rozegra dwa mecze towarzyskie przed EURO 2021 - 1 czerwca we Wrocławiu z Rosją i 8 czerwca w Poznaniu z Islandią. Na obu stadionach trybuny mogą być wypełnione w 50 procentach i, co ważne, nie muszą mieć na sobie maseczek!

Kibice na meczach reprezentacji Polski będą mogli być BEZ MASECZEK

Jeszcze przed EURO 2021 reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra dwa mecze towarzyskie. We wtorek, 1 czerwca biało-czerwoni zagrają z Rosją we Wrocławiu, a tydzień później w Poznaniu z Islandią. Będą to pierwsze od listopada 2019 roku mecze kadry, na których pojawią się kibice.

Najnowsze wytyczne pozwalają zapełnić stadiony w 50 procentach pojemności. A to oznacza, że na trybunach Areny Wrocław będzie mogło zasiąść ponad 20 tysięcy kibiców. Co ważne, kibice NIE BĘDĄ MUSIELI MIEĆ NA TRYBUNACH MASECZEK.

Dodajmy, że zakrywanie ust i nosa będzie obowiązkowe we wszystkich przestrzeniach na terenie stadionu, za wyjątkiem trybun. A to dlatego, że zajęte będzie co drugie miejsce, więc zachowany będzie dystans społeczny.

Na stadionie nie będzie też mierzona temperatura wchodzącym kibicom. Wszędzie dostępne będą jeszcze płyny do dezynfekcji.

Bilety na towarzyskie mecze Polaków z Rosja i Islandią można kupić TUTAJ

Polska reprezentacja pierwszy mecz na EURO 2021 rozegra 14 czerwca w Sankt Petersburgu ze Słowacją.

Raport z Opalenicy: drugi dzień zgrupowania
Źródło: Kibice na meczach polskiej kadry będą mogli być BEZ MASECZEK! A wypełnienie stadionów ma wyniesć 50 procent