Znamy WSZYSTKIE PARY ĆWIERĆFINAŁOWE EURO 2020! Kto walczy o półfinał? Kiedy mecze?

i

Autor: pixabay.com Znamy WSZYSTKIE PARY ĆWIERĆFINAŁOWE EURO 2020! Kto walczy o półfinał? Kiedy mecze?

Kiedy następne EURO? Sprawdźcie datę kolejnych Mistrzostw

2021-06-24 11:20

Na EURO 2020 Polacy niestety nie osiągnęli wiele. Po przegranej ze Słowacją i Szwecją oraz remisie z Hiszpanią, Biało-Czerwoni wrócili do domu. Liczymy wiec, że więcej uda się wywalczyć na następnych Piłkarskich Mistrzostwach Europy. Kiedy wypadają? W naszym artykule sprawdzicie ich datę.

Kiedy następne EURO? Wiele osób w Polsce na zaczęło sobie zadawać takie pytanie tuż po ostatnim meczu Polaków na Piłkarskich Mistrzostwach Europy 2020. niestety, rozegraliśmy ich tylko trzy. Pierwszy był mecz Polska - Słowacja 14 czerwca. W tym starciu przegraliśmy 2-1. Następnie zmierzyliśmy się w "meczu o wszystko" z Hiszpanami. Spotkanie Polska - Hiszpania 19 czerwca zakończyło się remisem 1-1. Wynik dawał szansę na wyjście z grupy. Wszystko zależało od meczu ze Szwedami, który... niestety przegraliśmy. Po ostatnim gwizdku spotkania Polska - Szwecja 23 czerwca, tablica wyników pokazywała 3-2 dla Szwedów. Kibice i kibicki w Polsce byli zawiedzeni, lecz nie ulega wątpliwości, że wszyscy liczymy na udział drużyny w kolejnym EURO. W dalszej części artykułu poznacie datę następnych mistrzostw.

Sonda po meczu Polska-Szwecja

Euro 2024 czy 2025?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej oficjalnie nazywały się EURO 2020. Rozgrywane były jednak w 2021 roku. Powodem zmiany daty była oczywiście pandemia COVID-19. Mistrzostwa rozgrywane są co 4 lata. Czy w związku z rocznym przesunięciem EURO 2020 kolejne odbędą się w 2025?

Nic nie wskazuje na to, żeby kolejne mistrzostwa odbyły się w 2025. Rozegrane zostaną według wcześniejszych ustaleń, czyli w 2024. Gospodarzem EURO 2024 będą Niemcy. Mistrzostwa potrwają miesiąc, od 14 czerwca do 14 lipca. Mamy nadzieję, że Polacy awansują na ERUO 2024 i tym razem uda im się wyjść z grupy.

QUIZ: Piłka nożna - czy wiesz o jakie pieniądze chodzi?

Pytanie 1 z 12
Szalona cena za oryginalną koszulkę reprezentacji Polski, której producentem jest Nike, wywołała falę oburzenia. Podczas Mistrzostw Świata w Korei i Japonii za drogie koszulki naszych piłkarzy krytykowano by firmę…
Źródło: Kiedy następne EURO? Sprawdźcie datę kolejnych Mistrzostw