Jajka wielkanocne

i

Autor: Pixabay Pogoda na Wielkanoc 2023 - czy będzie ciepło?

Koszmarna prognoza pogody na Wielkanoc 2023. O wiosennej aurze można pomarzyć!

2023-03-19 19:54

Wielkanoc 2023 zbliża się wielkimi krokami. Do najważniejszych w całym roku liturgicznym świąt pozostał już niespełna miesiąc. Wielu osób zaczyna zastanawiać się, jaka pogoda czeka nas w kwietniu. Czy Wielkanoc będzie ciepła? A może czeka nas załamanie pogody, które pokrzyżuje wszelkie plany? Synoptycy nie mają dobrych wieści.

Pogoda na Wielkanoc 2023 - czy będzie ciepło? Jako że święta wielkanocne już za pasem, synoptycy coraz częściej raczą nas prognozami długoterminowymi na kwiecień. W tym roku Niedziela Wielkanocna wypada dokładnie 9 kwietnia, natomiast Lany Poniedziałek dzień później, 10 kwietnia. Do najważniejszych świąt w całym roku liturgicznym został już zatem niespełna miesiąc! Wszyscy oczywiście liczymy na to, że Wielkanoc upłynie nam pod znakiem słonecznej aury i dodatnich temperatur. Tym bardziej, że tegoroczna zima była naprawdę okrutna i ani myślała o tym, by opuścić nasz kraj. Marzec 2023 był najchłodniejszym od lat. Co na temat pogody w pierwszej połowie kwietnia mówią synoptycy? Mimo że do Wielkanocy jeszcze kilka tygodni, a prognozy mogą się zmienić, warto już teraz sprawdzić, co udało się ustalić ekspertom. Ci nie mają najlepszych wieści. Prognoza pogody na Wielkanoc 2023 może okazać się sporym rozczarowaniem szczególnie dla tych, którzy planowali spędzić ten czas aktywnie.

Eksplozja ciepła w Polsce. Fala upałów całkowicie zmieni pogodę

Sonda
Czy wierzysz długoterminowym prognozom pogody?

Fatalne wieści. Jaka pogoda na Wielkanoc 2023?

Czy Wielkanoc 2023 będzie ciepła? Wszystko wskazuje na to, że w pierwszej połowie kwietnia, jeśli chodzi o temperatury, nie czeka nas żaden przełom. Należy spodziewać się około 10 stopni. Niestety, eksperci zapowiadają, że tegoroczne święta będą deszczowe. Średnia opadów w kwietniu kształtuje się powyżej normy wieloletniej.

Co fajnego ma Baśka? Polacy nie znają klasycznych hitów! | Dokończ Piosenkę #4
Źródło: Koszmarna prognoza pogody na Wielkanoc 2023. O wiosennej aurze można pomarzyć!