Walka o lody Ekipy lepsza niż o karpia! Ludzie prawie się zdeptali. Dziecko w lodówce! [WIDEO]

2021-04-28 9:08 nm
Walka o lody Ekipy lepsza niż o karpia! Ludzie prawie się zdeptali. Dziecko w lodówce!
Autor: Screen: YouTube/ekipowiczE, Screen: Youtube/ Kibsterr Hgck Walka o lody Ekipy lepsza niż o karpia! Ludzie prawie się zdeptali. Dziecko w lodówce!

Dantejskie sceny w jednej z sieci dyskontów. Ludzie rzucili się na... lody! Nie chodzi jednak o pierwsze, lepsze słodycze, ale te sygnowane logo Ekipy Friza. Walka była tak zacięta, że ludzie deptali się przy lodówkach. Dziecko prawie w niej wylądowało. Mamy szokujące nagranie!

Lody Ekipy hitem sprzedaży! Ludzie walczą o nie w sklepach

Kojarzycie pamiętne walki o crocsy lub o karpia w jednym z dyskontów? Ludzie wyrywali je sobie z rąk. A produkty rozchodziły się w mgnieniu oka. Co więcej, w sieci pojawiło się mnóstwo nagrań np. z "walk o karpia", które szybko stały się przedmiotem przeróbek i memów.

Teraz crocsy i karpie mają silną konkurencję. Chodzi o lody Ekipy, które są istnym fenomenem. Ze sklepów rozchodzą się błyskawicznie, a papierki po produktach można kupić za ogromne pieniądze. I choć dla części osób cała sytuacja jest niezrozumiała, to okazuje się, ze lody Ekipy mają mnóstwo zwolenników (głównie wśród dzieci i młodzieży) i wiele osób chce je mieć w swojej zamrażarce. Przykładem tego są ostatnie szturmy na dyskonty. Klienci prawie staranowali się przy zamrażarkach. Nie mieli litości nawet wobec dzieci. Wręcz "nurkowali" do lodówek, by wyciągnąć ostatnie sztuki.

Raport z anteny 27.04, godz.10

"Więcej ludzi niż na karpia", "Dajcie dzieciom małym", "Więcej, więcej bierz" - można usłyszeć w nagraniu, gdzie widać walkę o lody Ekipy.

Zobaczcie wideo z jednego ze sklepu w Głogowie.

Lody Ekipy. O co chodzi?

Lody Ekipy pojawiły się w sklepach kilka tygodni temu. Nazwa nawiązuje do Ekipy Friza - zespołu youtuberów i influencerów, którzy prowadzą popularny wśród dzieci i młodzieży kanał. Ten ma już ponad milion subskrybentów i ponad 75 milionów wyświetleń. Ekipa Friza posiada również swoją marką odzieżową oraz gadżety.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków
Źródło: Walka o lody Ekipy lepsza niż o karpia! Ludzie prawie się zdeptali. Dziecko w lodówce! [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają