O włos od tragedii! Ciężarówka jechała na czołówkę z osobówką Jeden i drugi powinien stracić prawo jazdy

i

Autor: Twitter @Stop_Cham

O włos od tragedii! Ciężarówka jechała na czołówkę z osobówką "Jeden i drugi powinien stracić prawo jazdy"

2022-11-16 11:46

Ciężarówki wyprzedzające się nawzajem to koszmar dla wielu kierowców. Tu jednak mogło się to skończyć naprawdę tragicznie. Mrożące krew w żyłach nagranie zarejestrowała kamerka. Musicie to zobaczyć!

"Wyprzedzanie się ciężarówek przez minute z różnicą prędkości 2km/h"

Scenariusz zna chyba każdy kierowca - jedna ciężarówka wyprzedza drugą, ale różnica prędkości między nimi jest na tyle niewielka, że trwa to zdecydowanie za długo. Zazwyczaj ma to jednak miejsce na drogach szybkiego ruchu. Tym razem kierowca nagrał za pomocą swojej kamerki takie wyprzedzanie na... zwykłej szosie! Ciężarówka przez blisko minutę usiłuje na zamieszczonym na Twitterze filmiku wyprzedzić drugie auto, po drodze nie zważając na podwójną ciągłą i znaki zakazu wyprzedzania. W międzyczasie dochodzi do groźnej sytuacji, w której naczepa zahacza kilka razy pobocze drogi. Na koniec gdy w końcu zjeżdża na prawy pas jezdni widzimy, jak w ostatniej chwili jadące z naprzeciwka auto osobowe ratuje się przed zderzeniem czołowym uciekając na... trawę!

CZYTAJ TAKŻE: Kiedy będzie padał śnieg? Prognoza na listopad 2022 mówi wszystko

- Piękne wyprzedzanie się ciężarówek przez minute z różnicą prędkości 2km/h

- Taki debil jako kierowca jest nie mniej groźny niż szympans z maczetą. To powinno być zakwalifikowane jako usiłowanie spowodowania katastrofy komunikacyjnej, albo po prostu usiłowanie zabójstwa...

- komentują użytkownicy Twittera. Musicie to obejrzeć!

Sonda
Czy za takie zachowanie powinno być odbierane prawo jazdy?
Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7

QUIZ: Jaki z Ciebie kibic?

Pytanie 1 z 7
Nasi strzelają gola: