RAPORT Z ANTENY 14.05.2021: Spore problemy na A jedynce pod Częstochową Na strasie awaryjnie wylądowała awionetka

2021-05-14 11:05

Awaryjne lądowanie awionetki na A1! Do niebezpiecznej sytuacji doszło w okolicach Częstochowy. Obecnie maszyna blokuje jeden pas ruchu w kierunku Łodzi. Na miejscu są służby - straż pożarna i policja. Według wstępnych informacji wiadomo, że w awionetce doszło do awarii silnika.

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 14.05.2021: akcja Prędkość w całej Polsce
  2. RAPORT Z ANTENY 14.05.2021: naukowcy z Uniwersytetu Warszawskiego opracowali NIESAMOWITE szyfry!

Awaryjne lądowanie awionetki na A1 pod Częstochową. Maszyna blokuje jeden pas ruchu - w kierunku Warszawy. Na miejscu są straż pożarna i policja. Pilotowi nic się nie stało. Według nieoficjalnych na razie informacji - nie jest to awionetka pobliskiego aeroklubu, musiała przebyć dłuższy dystans. Więcej informacji TUTAJ.

Wystawa w CSWL Drawsko

RAPORT Z ANTENY 14.05.2021: akcja Prędkość w całej Polsce

Kierowcy, noga z gazu! Dziś w całej Polsce policyjna akcja "Prędkość". Mundurowi zapowiadają, że nie będzie taryfy ulgowej. Nadmierna prędkość to cały czas jedna z głównych przyczyn wypadków na polskich drogach.​

RAPORT Z ANTENY 14.05.2021: naukowcy z Uniwersytetu Warszawskiego opracowali NIESAMOWITE szyfry!

Te szyfry są niemożliwe do złamania. Dwa systemy opracowali naukowcy z Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z ​Poznańskim Centrum Super komputerowo-Sieciowym. Danych, które przysyłają nie da się przechwycić - nawet przez najlepszych hakerów świata.

Gwara bydgoska. Sprawdź, czy dobrze ją znasz! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Kaszleć, czyli: