RAPORT Z ANTENY 15.06.2021: niejawne posiedzenie rządu w sprawie cyberataków na Polskę! Co dalej?

2021-06-15 10:21 a.d.
Michał Dworczyk
Autor: KPRM

Rząd chce niejawnego posiedzenia Sejmu w sprawie cyberataków, m.in. na skrzynkę pocztową Michał Dworczyka. Co więcej w dzisiejszym raporcie? Analizujemy, co trzeba zrobić, by wyjść z grupy. Po porażce ze Słowakami polscy piłkarze mocno skomplikowali swoją sytuację na EURO.

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 15.06.2021: szczyt NATO w Brukseli
  2. RAPORT Z ANTENY 15.06.2021: dwumiesięczna dziewczynka znaleziona w oknie życia

Będzie niejawne posiedzenie sejmu w sprawie cyberataków - w tym między innymi na skrzynkę mailową ministra Michała Dworczyka. O tym, ze premier zwrócił się do marszałek Witek o zwołanie niejawnego posiedzenia - poinformował rzecznik rządu Piotr Mueller. Jak mówił - ma nadzieję, że odbędzie się ono jeszcze w tym tygodniu.

Do włamania na konta Michała Dworczyka i jego żony doszło w ubiegłym tygodniu. Sprawą zajęły się już służby państwowe.

Mateusz Borek ZAŁAMANY po meczu ze Słowacją...

RAPORT Z ANTENY 15.06.2021: szczyt NATO w Brukseli

Mowa była m.in. o "agresywnych zapędach Rosji". Jako "bardzo dobry" określił wczorajszy szczyt NATO w Brukseli prezydent Andrzej Duda. Wśród poruszanych zagadnień pojawiły się m.in. kwestie bezpieczeństwa na wschodniej flance Sojuszu oraz zagrożeń, w tym tych ze strony naszego wschodniego sąsiada. Ten temat pojawił się także podczas kuluarowych rozmów Andrzeja Dudy z prezydentem Stanów Zjednoczonych Joe Bidenem.

RAPORT Z ANTENY 15.06.2021: dwumiesięczna dziewczynka znaleziona w oknie życia

Była zadbana, ale trafiła pod opiekę lekarzy! W oknie życia w Koszalinie ktoś wczoraj zostawił dwumiesięczną dziewczynkę. Rodzice mają jeszcze 6 tygodni, żeby zmienić decyzję i zgłosić się po dziewczynkę.

Nasi Partnerzy polecają