RAPORT Z ANTENY 20.07.2021: Polacy chcą oszczędzać. Jakie produkty przestaną kupować?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

RAPORT Z ANTENY 20.07.2021: Polacy chcą oszczędzać. Jakie produkty przestaną kupować?

2021-07-20 12:21

Jak wynika z badań, Polacy pod wypływem pandemii, chcą ograniczać wydatki. 40 procent pytanych zamierza oszczędzać, głównie na książkach, kinie, usługach fryzjerskich i jedzeniu w restauracjach.Tak wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Więcej dowiecie się sprawdzając dzisiejszy raport z anteny!

Polacy nie zamierzają ciąć kosztów w przypadku opieki zdrowotnej i w wydatkach na zwierzęta. To efekt niepewnej przyszłości i widma kolejnej fali pandemii. Polacy wolą w przemyślany sposób decydować o wydatkach.

We Francji ta czwarta fala już się rozpoczęła. Potwierdził to rzecznik francuskiego rządu. To efekt rozprzestrzeniającego się wariantu delta. Jak pokazują dane - liczba zakażeń w porównaniu do ubiegłego tygodnia wzrosła aż o 125ć procent. Według rządu problemem jest też zbyt mała ilość wykonanych szczepień. Obie dawki przyjęło niecałe 46 procent populacji.

Raport z anteny 20.07, godz.10

RAPORT Z ANTENY 20.07.2021: milioner poleci w kosmos!

Już dziś o 15.00 rozpocznie się pierwszy załogowy lot SUB-ORBITALNY kapsuły o nazwie New Shepard.

Poleci nią Jeff Bezos, założyciel firmy Amazon i jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Ma mu towarzyszyć m.in. brat Mark. Kapsuła wyniesie załogę na wysokość około stu kilometrów, co stanowi umowną granicę kosmosu. Po jej odłączeniu rakieta powróci na Ziemię, gdzie wyląduje automatycznie.