Twardy lockdown w Polsce. Do kiedy lockdown?

i

Autor: Pixaby Twardy lockdown w Polsce. Do kiedy lockdown?

RAPORT Z ANTENY 25.03.2021: lockdown w Polsce. Zamknięte przedszkola i żłobki?

2021-03-25 10:15

RAPORT Z ANTENY 25.03.2021: lockdown w Polsce. Zamknięte przedszkola i żłobki? Przedszkola i żłobki - najpewniej też do zamknięcia. Podczas posiedzenia Rady Medycznej padały argumenty przeciw zamykaniu placówek dla najmłodszych, bo to spowoduje, że personel medyczny zamiast pracować w szpitalach będzie musiał zająć się opieką nad dziećmi

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 25.03.2021:  milicja zatrzymała Andrzeja Poczobuta
  2. RAPORT Z ANTENY 25.03.2021 - AstraZeneca obniża skuteczność swojej szczepionki.
  3. RAPORT Z ANTENY 25.03.2021 - Dziś Międzynarodowy Dzień Czytania Tolkiena

RAPORT Z ANTENY 25.03.2021:  milicja zatrzymała Andrzeja Poczobuta

Nasi rodacy nie zostaną bez pomocy - deklarują polskie władze po tym jak dziś rano milicja zatrzymała Andrzeja Poczobuta, działacza Związku Polaków na Białorusi, a w mieszkaniach pozostałych, rozpoczęła przeszukania. Władze konsularne rozpoczęły już działania na miejscu, choć jak przyznaje szef kancelarii premiera Michał Dworczyk, nie jest to wcale proste.

Na razie nie wiadomo gdzie został przewieziony Poczobut ani za co został zatrzymany- nieoficjalnie może chodzić o zarzut "wzbudzania waśni między narodowościami". Wczoraj liderka związku Andżelika Borys została skazana na 15 dni aresztu za organizację "nielegalnej imprezy masowej"

Raport z Anteny 25.03

RAPORT Z ANTENY 25.03.2021 - AstraZeneca obniża skuteczność swojej szczepionki.

AstraZeneca obniża skuteczność swojej szczepionki z 79 do 76 procent. Potwierdziły to badania kliniczne przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych. AstraZeneca powtórzyła, że preparat ma stuprocentową skuteczność w przypadku ciężkiego lub krytycznego przebiegu choroby, a 85 procent jeśli chodzi o osoby w wieku 65 lat i starsze.

RAPORT Z ANTENY 25.03.2021 - Dziś Międzynarodowy Dzień Czytania Tolkiena

To szczególny dzień dla wszystkich fanów fantastyki! Dziś Międzynarodowy Dzień Czytania Tolkiena. Świętuje na przykład Biblioteka im. Norwida w Zielonej Górze. W tym roku lektorzy przedstawią scenę z książki "Hobbit" i wcielą się w role trzech trolli - Mówi Bartosz Czerniawski z biblioteki.

Sonda
Co sądzisz na temat robienia zapasów w obliczu zagrożenia koronawirusem?