RAPORT Z ANTENY 27.05.2021:  Strajk głodowy przed biurem Komisji Europejskiej w Warszawie

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

RAPORT Z ANTENY 27.05.2021: Strajk głodowy przed biurem Komisji Europejskiej w Warszawie

2021-05-27 11:41

Strajk głodowy przed biurem Komisji Europejskiej w Warszawie. Białorusinki zapowiadają, że zostaną przed siedzibą Komisji Europejskiej tak długo, jak tylko będzie to możliwe. Więcej na ten i inne tematy dowiecie się w naszym dzisiejszym raporcie z anteny!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 27.05.2021: Opozycja chce dymisji premiera
  2. RAPORT Z ANTENY 27.05.2021: Gdańska stocznia, sopocka plaża i gdyński klif

Rozpoczęły go dwie Białorusinki, które w ten sposób chcą zmusić Unię do ostrzejszych działań wobec reżimu Aleksandra Łukaszenki. To ich odpowiedź na zatrzymanie dziennikarza Romana Protasiewicza. Protestujące kobiety alarmują - na Białorusi dochodzi do coraz większych represji. Domagamy się wprowadzenia kolejnych sankcji przeciwko reżimowi - mówi w rozmowie z naszym reporterem protestująca Stanisława Glinnik.

Raport z Anteny 27.05

RAPORT Z ANTENY 27.05.2021: Opozycja chce dymisji premiera

Opozycja chce dymisji premiera, domaga się również rozliczenia trzech ministrów.W odpowiedzi słyszy - to wy jesteście winni!Nie milkną echa decyzji szefa Najwyższej Izby Kontroli.Chodzi o zawiadomienia do prokuratury w sprawie wyborów kopertowych, jakie złożył Marian Banaś wobec premiera, szefów: KPRM, ministerstwa aktywów państwowych i MSWiA.

RAPORT Z ANTENY 27.05.2021: Gdańska stocznia, sopocka plaża i gdyński klif

To i znacznie więcej można zobaczyć w najnowszym klipie przygotowanym przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną. Dwuminutowy film prezentuje całe Trójmiasto jako miejsce idealne do wypoczynku- niezależnie od pory roku.