RAPORT Z ANTENY 5.05.2021: Zostały objęte ścisłym reżimem sanitarnym. Siostry zakonne z Katowic są zakażone indyjską odmianą koronawirusa

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

RAPORT Z ANTENY 5.05.2021: Zostały objęte ścisłym reżimem sanitarnym. Siostry zakonne z Katowic są zakażone indyjską odmianą koronawirusa

2021-05-05 11:42

Zostały objęte ścisłym reżimem sanitarnym. Siostry zakonne z Katowic są zakażone indyjską odmianą koronawirusa. COVID-19 wykryto w domu Zgromadzenia Misjonarek Miłości Matki Teresy z Kalkuty. Wczoraj minister zdrowia poinformował o trzech źródłach zakażenia indyjską mutacją. Patogen wykryto już w kilkunastu krajach Europy, m.in w Hiszpanii, Francji i Szwajcarii.

RAPORT Z ANTENY 5.05.2021: ratyfikacja Funduszu Odbudowy trafia do Senatu!

W Senacie Platforma poprawi tę ustawę - tak po przyjęciu ratyfikacji Funduszu Odbudowy mówi w rozmowie z nami Tomasz Siemoniak. Wiceprzewodniczący PO zapewnia, że wczorajsza decyzja Sejmu nie przesądza sprawy. W Senacie większość ma opozycja. Dlatego zostaną zaproponowane zmiany dotyczące między innymi kontroli wydatkowania unijnych środków.

Raport z anteny 05.05, godz.10

RAPORT Z ANTENY 5.05.2021: Znamy pierwszego finalistę piłkarskiej Ligi Mistrzów

Znamy pierwszego finalistę piłkarskiej Ligi Mistrzów. Został nim Manchester City, który w rewanżu 2:0 pokonał u siebie ​Paris Saint-Germain. W ubiegłym tygodniu w Paryżu zwyciężył 2:1. Dziś dowiemy się z kim Manchester zagra w finale. Będzie to ktoś z pary Chelsea Londyn - Real Madryt.