ślub, wesele

i

Autor: pixabay.com

Tego NIE WOLNO zakładać na tegoroczne wesela. Inni goście będą dziwnie patrzeć!

2021-06-24 12:17

Sezon ślubny w pełni, więc najwyższy czas zacząć zastanawiać się nad wyborem kreacji. Zwłaszcza, że czekaliśmy na te chwile, podobnie jak Państwo Młodzi sporo czasu. Covid pokrzyżował większość ślubnych planów, czas to zmienić. Spragnieni dobrej zabawy i możliwości włożenia wymarzonej sukienki czy garnituru często zapominamy o podstawowych błędach jak i tych, które pojawiły się z biegiem czasu. Tego NIE WOLNO zakładać na tegoroczne wesela. Inni goście będą dziwnie patrzeć!

Sprawa wydaje się dość prosta. Dostajemy zaproszenie, ubieramy się „ładnie” i bawimy się do białego rana. Chodzi przecież o to, żeby sprawić radość parze młodej. Pamiętajmy jednak o kilku ważnych zasadach i rzeczach, który NIE MOŻEMY ubrać, bo zostaniemy zapamiętani na długo, ale niekoniecznie dobrze. Jak uniknąć krzywych spojrzeń, komentarzy i obgadywania przez kolejne pół roku po weselu? Co wypada założyć, a czego należy się absolutnie wystrzegać? Podpowiadamy, jakich błędów nie popełnić!

O faux pas wyjątkowo łatwo, bo tego dnia niemal wszystko jest zakazane. Dotyczy to także koloru kreacji. Niektórzy twierdzą, że wybór stroju dla gościa weselnego to o wiele trudniejsze zadanie, niż sukni ślubnej dla panny młodej. Nie sposób się z tym nie zgodzić. Oceniany będzie nie tylko jej fason, długość czy ogólne wrażenie, ale także wspomniany kolor. Większości z nas wydaje się, że zakazane są trzy barwy. Czerwień, biel i czerń. 

Sonda
Jaki wiek jest odpowiedni na branie ślubu?
Wesele i ślub - polskie piosenki na pierwszy taniec
Źródło: Tego NIE WOLNO zakładać na tegoroczne wesela. Inni goście będą dziwnie patrzeć!