Ten szczur gra na harmonijce, jest sławny na TikTok-u i wydał hitowy utwór [VIDEO]

Szczur grający na harmonijce robi furorę w internecie
Autor: [email protected] Szczur grający na harmonijce robi furorę w internecie

Szczur z Holandii o imieniu Mister Bilk grał na harmonijce i z pomocą właścicieli nagrał przebój, pod którym teraz miliony ludzi tańczą w TikTok-u (dodatkowo zmodyfikowaną wersję utworu można już posłuchać w Spotify). Ale najpierw najważniejsze!

Jeden z właścicieli pana Bilka dostał na urodziny mini-harmonijkę, a potem przyszło mu do głowy zorganizować koncert z udziałem szczura. Posmarował instrumentmiodem. Bilk oczywiście nie odmówił - i podczas gdy lizał smakołyk, grał melodię. Jego występ na TikToku-u obejrzano w ciągu tygodnia ponad cztery miliony razy.

Jednak właściciele Pana Bilka nie poprzestali na tym - stworzyli muzykę, dodając klawisze i partię perkusyjną do akordeonu. A oto utwór który z tego miksu wyszedł! Można go posłuchać w Spotify i stał się tam prawdziwym hitem.

Na TikTok-u można też zobaczyć, jak Bilkowi pomaganow finalizacji jego utworu. Szczur postąpił bardzo mądrze - i po prostu odpoczywał, podczas gdy ludzie wykonywali za niego całą pracę.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Ten szczur gra na harmonijce, jest sławny na TikTok-u i wydał hitowy utwór [VIDEO]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany