Tłumy turystów w Zakopanem. Rozbawiony tłum tańczył na Krupówkach do przeboju Sławomira [WIDEO]

2021-02-13 10:05 agada
Tłumy turystów w Zakopanem. Rozbawiony tłum tańczył na Krupówkach do przeboju Sławomir
Autor: Screen z nagrania - Facebook: Dominik Grzesło Tłumy turystów w Zakopanem. Rozbawiony tłum tańczył na Krupówkach do przeboju Sławomir

Otwarte hotele i stoki narciarskie przyciągnęły do Zakopanego tłumy turystów. W sieci pojawiają się pierwsze zdjęcia i filmiki pokazujące, jakie oblężenie od piątku (12 lutego) przeżywa "zimowa stolica Polski". Na jednym z nagrań widać, jak roztańczony tłum bawi się wieczorową porą na Krupówkach do przeboju Sławomira "Miłość, miłość w Zakopanem!". Nie brakuje też kolejek do restauracji.

Tłumy turystów w Zakopanem. Rozbawiony tłum tańczył na Krupówkach do przeboju Sławomira "Miłość, miłość w Zakopanem"

Wraz z piątkowym zluzowaniem obostrzeń do Zakopanego tłumnie ruszyli turyści. Według informacji hotelarzy, pod Tatry w ten weekend może przyjechać nawet 20 tys. turystów. Miejsca noclegowe w Zakopanem są praktycznie zarezerwowane. Wczoraj, od godzin popołudniowych, na Zakopiance tworzyły się gigantyczne korki. Przejazd z Krakowa do Zakopanego według danych z GDDKiA wynosił nawet 4,5 godziny! Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule: Gigantyczne korki na Zakopiance. Blisko 20 tys. turystów jedzie na weekend w góry

Tymczasem w sieci zaczynają pojawiać się pierwsze zdjęcia i filmiki bawiących się na Krupówkach turystów. W piątek wieczorem rozbawione tłumy miały tańczyć do przeboju Sławomira "Miłość, miłość w Zakopanem!".

Sporo ludzi można było spotkać również przed Karczmą "Góraleczka", która otworzyła się dla klientów mimo obowiązujących obostrzeń.

Najczęściej kradzione samochody [Toyota, BMW, Renault] | ESKA XD - Prosto z salonu #16

Dom z papieru - z którym aktorem spędzilibyście Walentynki?

Pytanie 1 z 8
Jaka byłaby Twoja wymarzona randka?