Wjechał samochodem na zamarznięte jezioro. Lód nie wytrzymał [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-02-12 18:51 STAN

Mężczyzna wjechał samochodem na zamarznięte jezioro, ale lód nie wytrzymał. Kierowca dał radę wyjść z pojazdu. Zobacz wideo i zdjęcia z tego zdarzenia.

Pomorskie. Pod samochodem załamał się lód. Terenówka wpadła do jeziora

Samochód wpadł do jeziora. Lód załamał się pod jej ciężarem

Samochód Discovery wjechał na lód znajdujący się na jeziorze, który po chwili załamał się pod ciężarem pojazdu. Mężczyzna zdążył wyjść z samochodu, ale pojazd zanurzył się po dach. - Ze zgłoszenia wynikało, że samochód wjechał na taflę lodu, która się pod nim załamała. Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci. Potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że mężczyzna wjechał samochodem range rover discovery na zamarznięte jezioro. Gdy jechał po lodzie, w pewnym momencie lód się pod nim załamał i samochód zanurzył się w wodzie. Mężczyzna zdążył opuścić samochód o własnych siłach i wyszedł na brzeg - informuje pomorska policja.

- Szczęśliwie wszyscy są cali,ale apelujemy o rozwagę! Lód pod grubym śniegiem wcale nie jest tak mocny jak się wydaje,a takie pomysły są szalenie niebezpieczne!- przypominają Lasy Państwowe.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...