Samolot LOT

i

Autor: Chris flickr.com Samolot LOT

Zagrożenie bombowe w samolocie LOT - o ładunku poinformowała anonimowa osoba

2022-04-20 14:48

Pasażerowie jednego z rejsów na trasie Warszawa - Praga zostali ewakuowani z samolotu po tym, gdy służby bezpieczeństwa na lotnisku otrzymały informację o ładunku wybuchowym na pokładzie maszyny. Więcej na ten temat w naszym artykule.

Bomba na pokładzie samolotu polskich linii lotniczych LOT - taką anonimową informację otrzymały służby bezpieczeństwa lotniska imienia Vaclava Havla. Chodzi o rejs LO527 na trasie Warszawa - Praga, który odbywał się w środę, 20. kwietnia. O groźnej sytuacji donosił w sieci jeden z pasażerów. W poście na Twitterze napisał: Podobno na pokładzie samolotu LOT jest bomba, ciekawe jak z innymi, ale teraz stoimy na pasie w Pradze i czekamy na służby. Jak dowiedział się serwis Onet, na pokładzie maszyny było 58 pasażerów i 4-osobowa załoga. Wszyscy zostali ewakuowani. Jaka jest aktualna sytuacja? O tym w dalszej części artykułu.

Beszamel - Jadalne chwasty

Samolot PLL LOT sprawdzany przez służby

Maszyna miała wylądować na lotnisku w Pradze tuż po godzinie 12:00. Z pokładu ewakuowano bez bagażów wszystkie osoby, a służby przystąpiły do przeszukiwania samolotu. Jeśli alarm okaże się fałszywy, maszyna będzie mogła wystartować i wrócić do Warszawy. Monitorujemy sytuację i zaktualizujemy artykuł, jeśli pojawią się nowe wiadomości.

Źródło: Zagrożenie bombowe w samolocie LOT - o ładunku poinformowała anonimowa osoba