EON - pompy ciepła

i

Autor: Materiały prasowe

E.ON

Zimowy komfort bez nadmiernych wydatków: Sekrety oszczędnego ogrzewania domu

2023-10-17 3:10 Materiał sponsorowany

Za kilka tygodni rozpocznie się sezon grzewczy i wielu właścicieli domów szuka możliwości wymiany źródła ogrzewania jeszcze w tym roku. Pompy ciepła mogą okazać się wyjątkowo ekonomicznym sposobem na ogrzewanie domu przez lata. Wciąż dostępne są duże możliwości dofinansowania na takie inwestycje. E.ON Polska S.A. przygotował pulę 1,5 mln zł na EkoDofinansowanie – wsparcie dla klientów indywidualnych na instalację przyjaznych dla środowiska źródeł ciepła.

Ekonomia i ekologia w parze

Polacy coraz częściej szukają alternatyw dla tradycyjnych źródeł ciepła, pieców węglowych bądź opalanych drewnem. Mają świadomość, że inwestycja w nowoczesne ogrzewanie domu to rozwiązanie przyszłościowe. Pozwoli ono na zmniejszenie rachunków, i zwrot poniesionych kosztów potencjalnie nawet w ciągu jednego roku, choć dla każdego klienta potrzebne są szczegółowe wyliczenia, zależne od wielu zmiennych.

- Zawsze aktywnie wspieraliśmy transformację i modernizację energetyki w Polsce. Rozumiemy, jak kosztowny to proces. Żeby wspomóc w tym klientów indywidualnych przeznaczyliśmy na ten cel aż 1,5 mln zł na EkoDofinansowanie – komentuje Janusz Moroz, członek zarządu ds. handlu w E.ON Polska. – Pompy ciepła są bardzo atrakcyjnym ekonomicznie, a jednocześnie przyjaznym środowisku sposobem na efektywne ogrzanie domu. Jednocześnie ekologiczne źródła ciepła to nie tylko czystsze środowisko, to też sposób, by w szerszej perspektywie oszczędzać na rachunkach za ogrzewanie – dodaje.

EON - pompy ciepła

i

Autor: Materiały prasowe

Osoby zainteresowane wymianą źródła ciepła mogą skorzystać nie tylko z publicznych źródeł dofinansowania inwestycji – dostępne jest również wsparcie komercyjne. E.ON Polska S.A. proponuje klientom EkoDofinansowanie, które może sięgać do 19 tys. zł brutto na instalację. W połączeniu z programem Czyste Powietrze można łącznie zdobyć wsparcie przekraczające 54 tys. zł.

Więcej szczegółów o EkoDofinansowaniu od E.ON Polska można znaleźć na dedykowanej stronie programu.

Ciepły dom i niższe rachunki jeszcze w tym sezonie

Pompy ciepła oferowane przez Grupę E.ON w Polsce są dostępne praktycznie od ręki, dzięki czemu ich instalacja jest możliwa jeszcze przed startem sezonu grzewczego. Latem, po dodatkowym zainstalowaniu klimakonwektorów, pompa ciepła może posłużyć także jako klimatyzacja i ochładzanie domu. Do dyspozycji klientów dostępna jest także wygodna, dedykowana aplikacja, dzięki której mogą monitorować i zarządzać pracą pompy ciepła z dowolnego miejsca. Instalacje E.ON Polska cechuje również wysoki standard montażu wykonywanego przez wykwalifikowanych inżynierów, co zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa.