83-latek o kulach nie zdążył na autobus, próbował złapać stopa. Podwieźli go policjanci!

i

Autor: Materiały prasowe Policja Dzierżoniów 83-latek o kulach nie zdążył na autobus, próbował złapać stopa. Podwieźli go policjanci!

83-latek o kulach nie zdążył na autobus, próbował złapać stopa. Podwieźli go policjanci!

2022-01-26 12:52

83-latek, poruszający się o kuli, stał na przystanku autobusowym w Pieszycach w województwie dolnośląskim. Nie zdążył na autobus, a musiał jechać na zajęcia do innego miasta, więc próbował złapać stopa. Mężczyznę zauważyli policjanci i postanowili seniorowi pomóc.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego pełniąc służbę patrolową na terenie Pieszyc, zauważyli na przystanku autobusowym starszego mężczyznę, usiłującego zatrzymać przejeżdżające samochody.

Funkcjonariusze byli bardzo zaniepokojeni. Zapytali więc seniora, co się stało i dlaczego próbuje "złapać stopa". 83-latek powiedział, że uciekł mu autobus, przez co nie zdąży na zajęcia w Bielawie, a koniecznie musi się na nie dostać. Zatrzymanie taksówki też zakończyło się niepowodzeniem. 

Policjanci widząc starszego mężczyznę, w dodatku poruszającego się o kulach, nie zastanawiali się ani chwili. Sytuację 83-latka pogarszała również niska temperatura. Za zgodą dyżurnego jednostki podwieźli seniora oraz pomogli mu wejść po zaśnieżonychi oblodzonych schodach. Mężczyzna był bardzo wdzięczny.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 26.01 (Goście: Leszek Miller - były premier oraz dr Małgorzata Bonikowska - prezes CSM) Sedno Sprawy: Artur Dziambor
Źródło: 83-latek o kulach nie zdążył na autobus, próbował złapać stopa. Podwieźli go policjanci!