Magda Gessler

i

Autor: AKPA Magda Gessler

Awantura Magdy Gessler na planie Kuchennych Rewolucji. Rzuciła telefonem o ziemię! [WIDEO]

2021-07-27 9:44

Program Kuchenne Rewolucje zna chyba każdy. Widzowie mogą oglądać zmagania restauratorów, którym pomaga temperamentna restauratorka Magda Gessler. Nie rzadko w kuchni rzuca talerzami i wprowadza wielkie zmiany, aby lokale mogły lepiej funkcjonować. Ostatnio w internecie pojawiło się nagranie z planu programu w Karpaczu, na którym Magda Gessler została oskarżona o otrucie dzieci, po czym rzuciła telefonem.

Magda Gessler to charakterystyczna gwiazda stacji TVN. Od lat jej wierni fani oglądają kolejne edycje programu Kuchenne Rewolucje. Dla niektórych jest kulinarnym autorytetem, dla innych - niekoniecznie. Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie z planu słynnej kulinarnej produkcji z Karpacza. Gwiazda odwiedziła tam jedną z restauracji, która potrzebowała jej pomocy. Nagle, podczas zdjęć, usłyszała, że ktoś woła ją poprzez megafon. Zaintrygowana wyszła przed lokal, gdzie czekała na nią grupa ludzi. Oskarżyli ją o trucie dzieci oraz o wykorzystywanie niezdrowej żywności z marketów.

Awantura na planie Kuchennych Rewolucji. Miejscowi mieszkańcy atakują Magdę Gessler

Gwiazda została posądzona o to, że używa produktów najgorszej jakości z supermarketu, przez co otrute zostały dzieci. Mężczyzna, który to stwierdził jest bardzo niespokojny i wręcz atakuje znaną restauratorkę. Następnie Gessler wysyła mu buziaki trzyma nerwy na wodzy. Kiedy jednak mężczyzna dalej ją nagrywa, nie wytrzymała i sprowokowana rzuciła jego telefon na ziemię. Czy awanturnik na nagraniu rzeczywiście miał podstawy, aby posądzać prowadzącą Kuchenne Rewolucje o tak straszne rzeczy? Tego niestety nie wiadomo.

Sonda
Czy jesteś za likwidacją 500 plus?
Źródło: Awantura Magdy Gessler na planie Kuchennych Rewolucji. Rzuciła telefonem o ziemię! [WIDEO]