Chcesz obsługiwać rodzinę królewską? Wielki brytyjski bank zakłada biuro we Wrocławiu!

2023-01-31 12:34 Jakub Luberda
pieniądze
Autor: Marek BAZAK/East News

NatWest Group to brytyjski bank, który znany jest na całym świecie. Instytucja finansowa od stycznia 2023 roku uruchamia swoje drugie biuro w Polsce, które tym razem mieścić się będzie we Wrocławiu. Firma planuje zwiększyć kilkukrotnie liczbę zatrudnionych osób, co oznacza, że miejsc pracy w stolicy Dolnego Śląska przybędzie.

NatWest Group jest jedną z największych instytucji finansowych w Wielkiej Brytanii. Obsługuje między innymi rodzinę królewską, a ostatnio firma postanowiła otworzyć swoje drugie biuro w Polsce. Pierwsze znajduje się w Warszawie, natomiast drugie mieścić się będzie we Wrocławiu. Powstanie drugiego oddziału oznaczać będzie zatrudnienie większej liczby osób, co zdecydowanie pozytywnie wpłynie na lokalny rynek pracy.

Co wchodzi w skład NatWest Group?

Choć nazwa firmy w Polsce nie jest najbardziej znana, to na całym świecie budzi ona szacunek. Co wchodzi w skład NatWest Group?

  • NatWest
  • Royal Bank of Scotland
  • Ulster Bank
  • Coutts
  • Drummonds
  • Holt’s Military Banking
  • Isle of Man Bank
  • Lombard
  • RBS International
  • FreeAgent

NatWest Group otwiera biuro we Wrocławiu. W którym miejscu?

Nowa siedziba ma mieścić się w budynku CitySpace Midpoint 71 przy ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Co ciekawe, firma nie będzie wymagać od swoich pracowników zbyt regularnego stawiania się w biurze. NatWest Group preferuje bowiem formę hybrydowej współpracy, która wymaga obecności w placówce zaledwie dwa razy w miesiącu. 

Praca szuka człowieka! NatWest Group rekrutuje

W związku z otwarciem biura we Wrocławiu, NatWest Group poszukuje nowych pracowników. Co do zaoferowania ma firma?

"Praca u nas daje możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku. Pracownicy mają dostęp do wielu szkoleń, szerokie perspektywy rozwoju oraz świetne warunki zatrudnienia, włączając w to opiekę medyczną, atrakcyjny pakiet socjalny, a także możliwość uczestniczenia w licznych międzynarodowych projektach" - czytamy na stronie internetowej NatWest Group.

A kto przez firmę będzie poszukiwany? We Wrocławiu pracować mają osoby specjalizujące się w takich tematach, jak kontrola danych finansowych, przeciwdziałanie oszustwom finansowym i praniu pieniędzy, analityka danych, czy technologii.

Źródło: Chcesz obsługiwać rodzinę królewską? Wielki brytyjski bank poszukuje pracowników we Wrocławiu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany