Ktoś wywiesił pranie w lesie. Leśnicy przecierali oczy ze zdziwienia

Ktoś wywiesił pranie w lesie. Leśnicy przecierali oczy ze zdziwienia
Autor: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu/ FB

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu opublikowała na Facebooku zdjęcie prania wiszącego na suszarce. W sumie nic w tym nadzwyczajnego. Problemem jednak okazało się miejsce, w którym się ono pojawiło. Mowa o lesie.

Szok i niedowierzanie. Taka reakcja pojawiła się u pracowników Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu, gdy zobaczyli na swoim terenie suszarkę z praniem. Widzieli już wiele rzeczy: stertę śmieci, wycięte drzewa, dzikie zwierzęta. Mokrych ubrań jednak się nie spodziewali. Zdjęcie opublikowali w swoich mediach społecznościowych.

"W sytuacji, gdy myślisz, że w lesie nic już Cię nie zaskoczy. Najnowszy trend - wietrzenie ubrań zapachem lasu. Jak brzmiałoby Wasze hasło reklamowe?" - napisała na Facebooku Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu.

Suszarka z praniem w lesie. Internauci komentują

Nie obyło się oczywiście bez reakcji i komentarzy internautów.

"Zew natury prosto z lasu, pranie zawsze świeże", "Pranie o zapachu leśnego runa", "Twój proszek nie daje rady i jesteś z praniem w lesie? Wypróbuj nasz. Opakowanie zgodne z normami ekologicznymi przeznaczone do pełnego recyklingu" - piszą pod postem ze zdjęciem.

Dlaczego ktoś wywiesił pranie w środku lasu? Niestety tego nie udało się na razie ustalić. Pewne jest jednak to, że właściciel ubrań będzie cieszył się ich leśnym zapachem.

Czytaj także: W Karkonoszach drugi stopień zagrożenia lawinowego! Na Śnieżce wieje ponad 100 km/h

Źródło: Ktoś wywiesił pranie w lesie. Leśnicy przecierali oczy ze zdziwienia
Nasi Partnerzy polecają