MPK Wrocław publikuje wstrząsające nagranie. Kobieta została potrącona przez tramwaj! [WIDEO]

i

Autor: Screen: https://www.facebook.com/mpkwroc/videos/405188577565555 MPK Wrocław publikuje wstrząsające nagranie. Kobieta została potrącona przez tramwaj! [WIDEO]

MPK Wrocław publikuje wstrząsające nagranie. Kobieta została potrącona przez tramwaj! [WIDEO]

2021-07-20 12:59

MPK Wrocław mówi wprost: to tramwaj ma pierwszeństwo na przejściu dla pieszych. Niestety pośpiech nie zawsze jest dobrym doradcą. Tak było także w ubiegły piątek około 13:50 nieopodal przystanku Dworzec Autobusowy we Wrocławiu. Zobaczcie poniżej nagranie ze zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w piątek około 13:50 przy przystanku Dworzec Autobusowy na ulicy Borowskiej we Wrocławiu. Tramwaj linii 31 potrącił kobietę, która następnie straciła przytomność. Skład prowadzony był przez doświadczonego motorniczego z 7 letnim stażem pracy. Był trzeźwy.

— Prawie wszyscy się dziś śpieszymy. Takie smutne to czasy. Są jednak momenty, kiedy warto zwolnić by dotrzeć do celu. To nie jest żadna filozofia, to prosta fizyka — napisał na swoim facebooku Krzysztof Balawejder.

 

MPK Wrocław publikuje wstrząsające nagranie. Kobieta została potrącona przez tramwaj!

Zdarzenie przedstawione na filmie miało miejsce w ostatni piątek (16 lipca) we Wrocławiu. Tym razem poszkodowaną pogotowie przewiozło do szpitala, ale w takich wypadkach to wyjątek a nie reguła.

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]
Źródło: MPK Wrocław publikuje wstrząsające nagranie. Kobieta została potrącona przez tramwaj! [WIDEO]