Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]

2021-04-22 21:57 A.F
Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]
Autor: WBF Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]

Koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Wrocław zaplanowany na czerwiec tego roku na pewno się odbędzie. Niestety, z powodu wciąż trwającej pandemii koronawirusa, organizatorzy wydarzenia zostali zmuszeni przełożyć imprezę. Wciąż obowiązuje zakaz organizacji imprez masowych. Jak długo może to jeszcze potrwać? Niestety, tego nie da się przewidzieć. Koncert Dawida Podsiadło we Wrocławiu ma już nową datę.

Dawid Podsiadło to wokalista, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego debiutancki album – „Comfort and Happiness” został wydany w 2013 roku, zyskując uznanie fanów i krytyków, sprzedając się w nakładzie prawie 200 000 egzemplarzy. Płytę nagrodzono czterema Fryderykami. Drugi solowy album, „Annoyance and Disappointment”, zyskał status diamentowej płyty.

2019 rok był dla niego pasmem sukcesów – otrzymał m.in. aż sześć Fryderyków, w tym dwie wspólnie z Krzysztofem Zalewskim i Kortezem. Jego płyta „Małomiasteczkowy” w kilka miesięcy uzyskała status diamentowej, do czego potrzeba minimum 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

Koncert Dawida Podsiadło - nowa data

Koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Wrocław po raz kolejny został przełożony. Przypomnijmy, że początkowo, zaplanowany był on na 26 czerwca 2020 r. Ze względu na trwający do sierpnia zakaz organizacji imprez masowych w zeszłym roku, koncerty Dawida Podsiadło zostały przeniesione na rok 2021. Występ muzyka na Stadionie Wrocław miał się planowo odbyć 19 czerwca 2021.

Ostatecznie, ze względu na obecną sytuację w kraju, koncert został po raz kolejny przełożony. 

– Koncert, zaplanowany na 19 czerwca na Stadionie Wrocław, zostaje przełożony na 18 września 2021 roku – informują organizatorzy wydarzenia.

Przypomnijmy, że wrocławski koncert jest wyprzedany, a bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Zachowują one ważność i ich posiadacze będą mogli uczestniczyć w przesuniętym po raz kolejny koncercie- 18 września 2021 r. 

Raport z anteny 22.04, godz.10
Źródło: Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]
Nasi Partnerzy polecają