Jacek Sutryk prezydent miasta Wrocław

i

Autor: TOMASZ GOLLA/SUPER EXPRESS

Jacek Sutryk namierzył hejtera!

Prezydent Jacek Sutryk gania swojego hejtera na evencie. Mówi, że zrobił mu zdjęcie [FILM]

2023-03-30 12:27

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk wszystkim znany jest z dużej aktywności w mediach społecznościowych. Niektóre jego posty przeszły już do historii i powstają na ich temat zabawne memy. Tym razem chwali się, że udało mu się podczas jednego z eventów "uchwycić" hejtera i zrobić mu zdjęcie. Zobaczcie poniżej nagranie.

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk od dawna znany jest z dużej aktywności w swoich mediach społecznościowych. Wrzuca zdjęcia gdy biega, jak pracuje w swoim gabinecie pod okiem kota Wrocka, i podczas wielu innych czynności wykonywanych przez niego w ciągu dnia. Gdy pojawia się wiele postów - pojawia się też wiele różnych, czasem niewygodnych komentarzy. Użytkownicy, którzy coś takiego napiszą - są automatycznie blokowani, a ich wypowiedzi - kasowane. Jak się okazuje, hejterom włodarz Wrocławia wypowiada wojnę nawet na lokalnych eventach.

Jack Sutryk chwali się na nagraniu, że złapał hejtera

Na poniższym nagraniu, które trafiło do mediów społecznościowych, Jacek Sutryk chwali się, że na wrocławskiej imprezie udało mu się "wytropić" hejtera.

"Pan chodził cały czas za mną, w niebieskiej koszulce, myślał, ze go nie poznam" - słyszymy na nagraniu z ust prezydenta Wrocławia.

Nic z tych rzeczy. Jacek Sutryk poznał niechcianego gościa i nawet zrobił mu zdjęcie, o czym słyszymy w dalszej części nagrania. Niestety, pozostali hejterzy pozostają wciąż nieznani.

Źródło: Prezydent Jacek Sutryk gania swojego hejtera na evencie. Mówi, że zrobił mu zdjęcie [FILM]