Jacek Sutryk wystawia kotlety mielone własnej produkcji na licytacji WOŚP. Cena robi wrażenie!

i

Autor: Allegro Jacek Sutryk wystawia kotlety mielone własnej produkcji na licytacji WOŚP. Cena robi wrażenie!

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk wystawia kotlety mielone własnej produkcji na licytacji WOŚP. Cena robi wrażenie!

2022-01-19 12:16

Ile kotletów, tyle przepisów! Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk postanowił wykorzystać któryś z nich i zaoferować pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która odbędzie się już niebawem. Aukcja dotyczy bowiem usmażenia przez niego mielonych kotletów i dostarczenia ich osobiście zwycięzcy licytacji. Cena cały czas wzrasta!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zwróciła się ze specjalną prośbą do ludzi z życia publicznego, muzyków, aktorów, sportowców, a także tych, którzy dali się poznać dzięki swojej pracy na rzecz innych, o przekazanie jakiegoś przedmiotu na rzecz jubileuszowego 30. już Finału WOŚP, który gra pod hasłem „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

Jak się okazuje, odzew na ten apel był spory, a do Fundacji zaczęły napływać wyjątkowe przedmioty od znanych osób. Odpowiedział na niego także prezydent Wrocławia Jacek Sutryk i zaproponował, że usmaży kotlety mielone.

Jak czytamy w ogłoszeniu licytacji na Allegro, Jacek Sutryk pyszne kotlety przygotuje wg własnego przepisu i dostarczy je pod same drzwi. 

Aktualna cena za tak pyszne jedzenie wynosi 1300 zł! Czy będzie jeszcze więcej? To się okaże. Aukcja trwa do 6 lutego 2022 r. 

Termin usmażenia kotletów będzie ustalany indywidualnie. 

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk wystawia kotlety mielone własnej produkcji na licytacji WOŚP. Cena robi wrażenie!

i

Autor: Allegro Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk wystawia kotlety mielone własnej produkcji na licytacji WOŚP. Cena robi wrażenie!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 18.01 (Goście: Marek Sawicki - PSL-Koalicja Polska oraz prof. Robert Flisiak - epidemiolog) Sedno Sprawy: Włodzimierz Czarzasty
Źródło: Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk wystawia kotlety mielone własnej produkcji na licytacji WOŚP. Cena robi wrażenie!