Schował narkotyki w abażurze lampki. Podczas interwencji był ucziciwy i przekazał je policjantom

Policja
Autor: Justyna Świderska Zdjęcie ilustracyjne

Niedzielny poranek okazał się bardzo pechowy dla mieszkańca gminy Oława, który podczas interwencji dotyczącej nagminnego zakłócania spokoju przyznał się, że ma w domu narkotyki, wyjął je z abażuru lampki i… przekazał policjantom.

W niedzielę kilkanaście minut przed godziną 8:00 policjanci z Rewiru Dzielnicowych zostali wysłani na interwencję dotyczącą nagminnego zakłócania spokoju na terenie gminy Oława.

Na miejscu mundurowi od razu wiedzieli, do którego z mieszkań powinni się udać, gdyż muzykę słychać było nawet z ulicy. Zastali tam 32-letniego mężczyznę, który przyznał się do zakłócania spokoju i uderzania w ściany sąsiadów.

Podczas rozmowy policjanci zauważyli leżące w pokoju szklane lufki oraz puste woreczki z zapięciem strunowym. Zapytali rozmówcę, czy posiada substancje zabronione przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii i wezwali go do dobrowolnego ich wydania.

32- latek wykazał się niezwykłą uczciwością... Podszedł do stojącej na regale lampki nocnej i spod abażuru wyjął woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego. Test zabezpieczonej substancji wskazał jednoznacznie na marihuanę.

Mieszkaniec gminy odpowie za posiadanie środków odurzających, a zgodnie z aktualnymi przepisami grozić mu może kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. O jego najbliższej przyszłości zadecyduje teraz sąd.

Tragiczna awantura domowa w Bydgoszczy
Źródło: Schował narkotyki w abażurze lampki. Podczas interwencji był uczciwy i przekazał je policjantom
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany