Seniorka upada, bo rowerzysta wjeżdża pod koła autobbusu! Drastyczne nagranie [FILM]

Seniorka upada, bo rowerzysta wjeżdża pod koła tramwaju! Drastyczne nagranie [FILM]
Autor: screen/ /www.facebook.com/1674177309/videos/pcb. Seniorka upada, bo rowerzysta wjeżdża pod koła tramwaju! Drastyczne nagranie [FILM]

MPK Wrocław udostępniło nagranie, na którym widać, jak seniorka podróżująca autobusem upada na podłogę. Wszystko dlatego, że nieodpowiedzialny rowerzysta wjechał tuż pod koła pojazdu. Motorniczy musiał bardzo gwałtowanie zahamować. Na szczęście pasażerce nic poważnego się nie stało.

Na zamieszczonych przez MPK Wrocław filmach widzimy dwie sytuacje, które miały miejsce w tym samym czasie. Na jednym z nich znajduje się podróżująca autobusem seniorka, która nagle, niespodziewanie, upada na podłogę pojazdu. Stało się tak, ponieważ motorniczy musiał gwałtownie zahamować. Wszystko dlatego, że przed nim pojawił się rowerzysta wjeżdżający wprost pod koła autobusu z prawej strony.

"Ofiarą młodego sprawcy padła 83 letnia starsza pani. Tym razem nic poważnego się nie stało ale kilka tygodni temu w wyniku obrażeń odniesionych w podobnej sytuacji, starszy meżczyzna zmarł" - czytamy w poście na FB.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Sądowej w autobusie linii 144. Niewątpliwym jest, że rowerzysta wymusił pierwszeństwo. Sam przewrócił się. Nie odniósł żadnych obrażeń.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!