Pistolet

i

Autor: pixabay.com Pistolet

Strzelanina w Niemczy - jedna osoba zginęła od kul!

2021-10-03 15:07

W miejscowości Niemcza na Dolnym Śląsku padły strzały! Od kul zginęła jedna osoba. Mężczyzna, który pociągnął za spust, jest poszukiwany przez policję. Z naszego artykułu dowiecie się więcej na temat całej sprawy.

AKTUALIZACJA - sprawca ujęty

Jak podaje polsatnews.pl, sprawca śmiertelnego postrzału został ujęty. Policja zatrzymała mężczyzną w Zgorzelcu, około 200 km. od Niemczy.

Strzelanina w Niemczy na Dolnym Śląsku

Taka wiadomość obiegła polskie media po wydarzeniach, które rozegrały się późnym wieczorem w sobotę, 2 października. Regionalny serwis doba.pl podaje, że strzały padły około godziny 22:00 na rynku w Niemczy. Serwis, powołując się na informacje uzyskane z Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie, opisuje przebieg zdarzeń: w sobotni wieczór niemczański rynek był pełen ludzi. Odbywały się bowiem miejskie uroczystości. Byli tam również dwaj mężczyźni, którzy wdali się w awanturę w przejściu między budynkami. W pewnej chwili jeden z nich wyciągnął pistolet i oddał strzały. Sprawca zbiegł, zaś rannego niestety nie udało się uratować.

13 Marsz Równości we Wrocławiu

Sprawca jest poszukiwany

Serwis podaje, że ofiarą jest 35-letni mężczyzna. Zabójcą zaś 34-latek, którego personalia mają być znane policji. Prowadzone są jego poszukiwania. Śledztwem zajęła się Prokuratura Rejonowa w Dzierżoniowie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Strzelanina w Niemczy - jedna osoba zginęła od kul [AKTUALIZACJA]