Tajemnicze zaginięcie Marii Baran. Jej życiu może zagrażać niebezpieczeństwo!

Tajemnicze zaginięcie Marii Baran. Jej życiu może zagrażać niebezpieczeństwo!
Autor: Facebook Zaginieni przed laty

Maria Baran pochodzi z Łańcuta, ale od jakiegoś czasu mieszka we Wrocławiu na osiedlu Psie Pole. Od poniedziałku rano nie ma z nią kontaktu. 25-latka mogła zostać uprowadzona, a jej życiu może zagrażać niebezpieczeństwo.

25 lipca 2022 roku Maria Baran wykonała bardzo niepokojący telefon do swojej przyjaciółki, z którego wynikało, że jest w towarzystwie nieznanego mężczyzny. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że ten podał jej środki odurzające. Niestety od tamtej pory telefon zaginionej jest nieaktywny, policja jest w trakcie sprawdzenia ostatnich logowań.

Przyjaciółka zagininoej natychmiast wszczęła alarm, ale Marii nie odnaleziono w mieszkaniu. Zniknęło również jej czarne volvo a30 o numerze rejestracyjnym RLA 38817.

Zaginięcie Marii Baran. Rysopis

  • Wzrost: 173 cm
  • Budowa ciała: szczupła
  • Włosy: blond
  • Oczy: niebieskie
  • Znaki szczególne: pod biustem mały tatuaż z motywem róży oraz napisem.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej, proszone są o kontakt telefoniczny z Policją w Łańcucie pod numerem telefonu 47 82 233 10, bądź na numer alarmowy policji 112.

Czy rozpoznasz te reklamy z lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Dwójka dzieci biega po magicznym sadzie owocowym. Nagle na drzewie pojawia się wąż, a owoce zmieniają się w „pewien słodycz”. Jest to reklama...
Czy rozpoznasz te reklamy z lat 90.?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!