Tarczyński Arena otwiera nowy punkt. Obywatele Ukrainy będą mogli wyrobić tam paszport

Tarczyński Arena otwiera nowy punkt. Obywatele Ukrainy będą mogli wyrobić tam paszport
Autor: Materiały prasowe

Przez najbliższe dwa miesiące obywatele Ukrainy mogą składać wnioski o wyrobienie dokumentów w mobilnych punktach znajdujących się na parkingu Tarczyński Areny Wrocław przy al. Śląskiej. Sprawdźcie poniżej wszystkie szczegóły.

Przez najbliższe dwa miesiące obywatele Ukrainy mogą składać wnioski o wyrobienie dokumentów w mobilnych punktach znajdujących się na parkingu Tarczyński Areny Wrocław przy al. Śląskiej. Wrocławski oddział Przedsiębiorstwa Państwowego „Dokument” w Polsce zajmuje się przygotowaniem i wydawaniem paszportów oraz praw jazdy obywatelom Ukrainy, którzy znajdują się poza granicami kraju i opuścili kraj z powodu agresji rosyjskiej.

Punkt paszportowy dla Ukraińców

Biuro przyjmuje petentów w ośmiu busach ustawionych na stadionowym parkingu od strony al. Śląskiej (naprzeciwko wejścia W2, pomiędzy wjazdem A i B). Wnioski można składać od poniedziałku do soboty, od 9:00 do 18:00. W tym czasie wszyscy oczekujący mogą korzystać z usług stadionowego bistra położonego w Strefie Pracy Mediów (wejście W2), pobliskich toalet oraz atrakcji wrocławskiej areny dostępnych na co dzień (między innymi: Lodowiska, tarasu widokowego, czy Toru Kartingowego LeMans).

Codziennie na Tarczyński Arenie Wrocław obsługiwanych jest od 200 do 300 petentów. Wrocławski oddział jest już czwartym w Polsce biurem paszportowym za granicami Ukrainy: podobne funkcjonują już w Gdańsku, Krakowie i Warszawie.

Więcej informacji dotyczących Przedsiębiorstwa Państwowego „Dokument” na stronie internetowej: wroclaw.pasport.org.ua.

Źródło: Tarczyński Arena otwiera nowy punkt. Obywatele Ukrainy będą mogli wyrobić tam paszport
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany