Tyle kosztuje jedzenie na lotnisku we Wrocławiu. Jak smakuje i czy warto je kupować?

2023-01-26 12:21 Jakub Luberda
Tyle kosztuje jedzenie na lotnisku we Wrocławiu. Jak smakuje i czy warto je kupować?
Autor: Wikimedia Commons/Youtube - Sprawdzam Jak

Przed długim lotem zawsze warto coś zjeść. Gdy głód dopadnie nas już na lotnisku, możemy albo skorzystać ze znajdującej się tam restauracji, albo poszukać jadłodajni w najbliższej okolicy. Ile kosztuje i jak smakuje jedzenie na lotnisku we Wrocławiu?

Latanie samolotem, mając pusty żołądek, bywa uciążliwe. Przed podróżą warto coś zjeść, ale wiele osób stara się unikać jedzenia na lotnisku, obawiając się wysokich cen. Czy słusznie? Ile kosztuje danie obiadowe w takim miejscu? Na lotnisku we Wrocławiu dostępna jest jedna restauracja przed strefą bezcłową, w której dostaniemy jedzenie na wagę. 

Lotnisko we Wrocławiu - ceny jedzenia, ile kosztuje obiad?

Port Lotniczy Wrocław oferuje nam jedną restaurację przed strefą bezcłową. Kupimy tam jedzenie na wagę, a za 100 gram zapłacimy 7 zł. Dostępne menu zależne jest od dnia, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne jest również rzemieślnicze piwo - Browar Stu Mostów. Jak w praktyce wygląda jedzenie obiadów na lotnisku we Wrocławiu? O tym materiał przygotował znany Youtuber, "Sprawdzam Jak".

Zamówił on łącznie cztery dania główne, a także jeden deser:

  • Makaron z sosem grzybowym - 26,32 zł
  • Pierogi ruskie i pieczarki - 24,92 zł
  • Kluski śląskie z gulaszem wieprzowym i marchewką - 40,46 zł
  • Kotlet schabowy z ziemniakami i surówką z selera - nie podano ceny
  • Sernik - 10 zł 
Tyle kosztuje jedzenie na lotnisku we Wrocławiu. Jak smakuje i czy warto je kupować?
Autor: Youtube/Sprawdzam Jak

Lotnisko we Wrocławiu - jak smakuje jedzenie?

Zdaniem Youtubera, jedzenie w Porcie Lotniczym Wrocław jest całkiem smaczne. Chwalił on potrawy mięsne, sernik i pierogi. Nie najlepsze były za to według niego ziemniaki, kluski śląskie oraz makaron w sobie grzybowym. Jak zaznacza, trzeba wziąć jednak pod uwagę, że dania te nigdy nie będą na poziomie normalnych restauracji, a ich smak jest w porządku na tle innych "podróżniczych" jadłodajni (np. w pociągu).

Czy warto kupować jedzenie na lotnisku we Wrocławiu?

Ostateczny werdykt Youtubera jest dosyć jasny. Jedzenie na lotnisku potrafi być drogie, ale w razie potrzeby nie trzeba się go w żaden sposób obawiać. Jeśli zależy nam na dobrej cenie, to warto szukać mało ważących potraw, co wyklucza nam niestety dobrze przyrządzone mięso. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, to odsyłamy do materiału "Sprawdzam Jak".

Źródło: Tyle kosztuje jedzenie na lotnisku we Wrocławiu. Jak smakuje i czy warto je kupować?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany