30 Finał WOŚP w Zamościu

i

Autor: WOŚP

WOŚP już za dwa tygodnie! Zobacz co przygotowuje największy sztab we Wrocławiu

2022-01-18 14:32

30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za niespełna dwa tygodnie. Jak co roku przygotowywane są wydarzenia dodatkowe, które mają urozmaicić jeszcze bardziej ten dzień. Nie wszystkie zaplanowane atrakcje mogą się odbyć ze względów covidowych ale organizatorzy zapowiadają, że nudzić się nie będziemy. Co szykuje największy sztab WOŚP we Wrocławiu? O tym w poniższym artykule.

Program WOŚPu nie będzie skupiony w jednym miejscu. Na wrocławskim rynku - dużo się będzie działo motoryzacyjnie.

- Na ten moment mamy zaplanowane między innymi atrakcje na rynku. Tam będą wystawione wozy wojskowe, koło nich będą oczywiście żołnierze. Spodziewać możecie się także zabytkowych motocykli a także motory elektryczne, którymi przyjadą studenci Politechniki Wrocławskiej - wymienia Rafał Hejna, Szef Sztabu WOŚP Wrocław.

Jak co roku, tak i w tym przygotowane są koncerty. Przez dwa dni dźwięki muzyki koncertów na żywo będą dochodzić z Starego Klasztoru na ulicy Purkyniego.

- Drugi raz z rzędu grać będziemy w Starym Klasztorze. Rok temu online, w tym roku (jeśli nic się do tego czasu nie zmieni) będziemy mogli już zaprosić publiczność. Staramy się uderzyć w jak najszersze grono odbiorców, więc każdy znajdzie coś dla siebie - dodaje Hejna.

Zagrają między innymi:

NO LOGO & Maria Sadowska!

ARKANOID czyli nowy projekt współpracy legend polskiej sceny rapowej – Rahima, współzałożyciela Paktofoniki i Pokahontaz, Abradaba, współzałożyciela Kalibra 44 i Kleszcza, czyli jednego z bardziej charyzmatycznych raperów ze Śląska.

W niedzielę (30 stycznia) w Starym Klasztorze WOŚP będzie grał już od godziny 12:00.

Sztab wrocławskiego WOŚPu zaprasza również na sportowe emocje. Możecie się wybrać na Halę Orbita gdzie mecz rozegrają szczypiorniści WKSu Śląska Wrocław. Ich przeciwnikiem będzie MKS Wieluń. Start 29 stycznia o 19:00.

Zaplanowany jest również turniej piłki nożnej oraz siatkówki na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Super Raport 18.01 (Goście: Marek Sawicki - PSL-Koalicja Polska oraz prof. Robert Flisiak - epidemiolog) Sedno Sprawy: Włodzimierz Czarzasty

A to nie koniec niespodzianek - kolejnych artystów jak i wydarzeń możecie spodziewać się tuż przed 30 stycznia. W ten dzień tradycyjnie również o 20:00 "Światełko do nieba". Pamiętajmy jednak, że koncerty oraz dodatkowe eventy to tylko pretekst do zbiórki, która w tym roku pomaga okulistyce dziecięcej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: WOŚP 2022 we Wrocławiu. Zobacz, co się będzie działo podczas finału!