Policja

i

Autor: pixabay.com Policja

Zatrzymano dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Jeden z nich ukrywał się za kanapą na strychu w domu znajomych

2022-01-04 12:30

Policjanci z Wydziału Kryminalnego komisariatu na wrocławskich Krzykach 2022 rok rozpoczęli zatrzymaniem dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani listami gończymi. 25-latek oraz 36-latek mają do odbycia kary pozbawienia wolności. Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności zostali oni umieszczeni w policyjnym areszcie. Stamtąd trafili już prosto do więziennych cel.

Wrocławscy policjanci zatrzymali poszukiwanych listami gończymi 2-óch mężczyzn. Pierwszy z nich to 25-latek, który ma do odbycia ponad 3 lata pozbawienia wolności. Mężczyzna został znaleziony w domu swoich znajomych, a dokładniej ukrywał się... na strychu za kanapą!

Drugiego z zatrzymanych policjanci ujawnili również u jego znajomych, do których przyjechał w odwiedziny zza granicy. 36-latek również był poszukiwany listem gończym, a kara jaką powinien odbyć za więziennymi kratami to ponad 4 lata.

Po przeprowadzeniu przez krzyckich funkcjonariuszy niezbędnych czynności, mężczyźni zostali umieszczeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Finalnie 36-latek został przewieziony do Aresztu Śledczego, a 25-latek trafił do Zakładu Karnego.

Przyczyną poszukiwań tych mężczyzn były popełnione wcześniej przestępstwa kradzieży, a w przypadku jednego z nich kradzieży z włamaniem.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]!

Super Raport 04.01 (Goście: Michał Kołodziejczak - lider AGROunii oraz Piotr Niemczyk - ekspert ds. bezpieczeństwa)
Źródło: Zatrzymano dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Jeden z nich ukrywał się za kanapą na strychu w domu znajomych