Zawodnicy Panthers Wrocław nagrali piosenkę i klip! [WIDEO]

i

Autor: Materiały prasowe organizatora Zawodnicy Panthers Wrocław nagrali piosenkę i klip! [WIDEO]

Zawodnicy Panthers Wrocław nagrali piosenkę i klip! [WIDEO]

2022-01-04 10:24

Od teraz można poruszać się w rytmie drużyny Panthers Wrocław. Trener futbolistów amerykańskich – Meech Eaton – wraz z zawodnikami – Dariusem Robinsonem i Williamem Lloydem stworzyli utwór promujący zarówno klub, jak i stolicę Dolnego Śląska. Teledysk został nagrany tak, by zaprezentować dzień z życia Panther Wrocław, a autorami tekstu są sami zawodnicy, którzy na co dzień oprócz gry w jednej z najlepszych drużyn futbolowych w Polsce zajmują się… muzyką.

Utwór „Ballin” – bo tak brzmi jego oficjalna nazwa – powstał jeszcze w trakcie sezonu 2020/2021, jako inicjatywa trzech członków klubu Panthers Wrocław, ale szerszej publiczności zaprezentowany został właśnie teraz. Głównym wykonawcą jest Meech Eaton – trener futbolistów Panthers, natomiast gościnnie w utworze możemy usłyszeć również dwóch zawodników – Dariusa Robinsona i Williama Lloyda. Cała trójka od wielu lat pasję do sportu dzieli z muzyką, a autorskie utwory każdego z nich można znaleźć m.in. na serwisie YouTube czy Spotify.

W klipie można zobaczyć także pozostałych zawodników Panthers Wrocław, wrocławską grupę taneczną Glow Cheerleaders, a także kibiców, nawet tych pochodzących m.in. z Brazylii, Niemiec, Francji czy Ukrainy. Oprócz tego można tam dostrzec najbardziej charakterystyczne dla stolicy Dolnego Śląska lokalizacje, takie jak: Ostrów Tumski, Most Pokoju, Urząd Wojewódzki czy fasada Stadionu Olimpijskiego. 

– Utwór na pewno nie raz usłyszymy na meczach rozgrywanych przez drużynę Panthers Wrocław, ale mocno liczymy też, że będzie on gościł w głośnikach naszych kibiców. Jednocześnie mamy ogromną nadzieję, że tego typu produkcja pozwoli nam dotrzeć do nowych osób, które jeszcze nie wiedzą, czym jest futbol amerykański oraz jaka niebywała, pozytywna energia związana jest z tym sportem – mówi Jakub Głogowski, General Manager Panthers Wrocław.

Zawodnicy Panthers Wrocław nagrali klip i piosenkę. Łączą pasję sportową z muzyczną!

Sam tytuł utworu „Ballin” ma podwójne znaczenie – pierwsza definicja mówi o szanowanej, respektowanej w towarzystwie osobie, druga natomiast oznacza grę w futbol amerykański. 

– Zawodnicy chcieli pokazać, że dla każdego coś innego ma wyjątkową wartość – dla nich jest to gra na boisku, a dla innych może to być zabawa ze znajomymi, siłownia lub jazda dobrym samochodem. Bez względu na to, wszyscy są sobie równi i każdy ma prawo wyboru i najważniejsze jest, by robić to, co kochają tak, jak my kochamy futbol amerykański– mówi Prezes Zarządu Panthers Wrocław, Michał Latoś.

SPRAWDŹCIE PONIŻEJ KLIP I PIOSENKĘ "BALLIN":

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]!

Źródło: Zawodnicy Panthers Wrocław nagrali piosenkę i klip! [WIDEO]