Zderzył się czołowo z osobówką na prostej drodze. Auto do kasacji [ZDJĘCIA]

W ostatnich dniach funkcjonariusze ruchu drogowego odnotowali kilka zdarzeń, których można byłoby uniknąć, gdyby ich sprawcy zachowali czujność i zdrowy rozsądek. Jedno z nich miało miejsce na trasie Lubin-Ścinawa. Aż cud, że nie doszło do tragedii.

Lubińscy policjanci w codziennej służbie mają dużo pracy związanej z różnymi zdarzeniami drogowymi. Na drogach miasta i powiatu dochodzi do kolizji i wypadków, które najczęściej są wynikiem nieostrożności kierujących. Na szczęście ciężkich obrażeń nie odnieśli uczestnicy groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Lubin-Ścinawa.

Funkcjonariusze ruchu drogowego wstępnie ustalili, że 23-letni kierowca audi, na prostym odcinku drogi, jadąc za samochodem ciężarowym z naczepą, nie upewnił się, czy może bezpiecznie rozpocząć wyprzedzanie pojazdu i w trakcie tego manewru doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym kierującym volkswagenem, 40-letnim mieszkańcem powiatu lubińskiego. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Po diagnostyce lekarz określił obrażenia tego mężczyzny na niezagrażające życiu i zdrowiu.

Sprawca tej kolizji został ukarany mandatem w kwocie 1500 złotych, a do jego indywidualnego konta zostało dopisanych 12 punktów karnych.

Czytaj także: Koleją do Karpacza? Nowe połączenie już w tym roku!

Tragiczne zdarzenie w samochodzie. Myśliwy zginął od strzału po tym, jak jego pies nadepnął na strzelbę

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Jesteśmy pewni, że nie zdobędziesz więcej niż 7/10!

Pytanie 1 z 10
W którym polskim mieście znajduje się ten obiekt?
Spodek kończy 50 lat. Znacie inne dziwne budynki w Polsce? [ZDJĘCIA]
Źródło: Zderzył się czołowo z osobówką na prostej drodze. Auto do kasacji [ZDJĘCIA]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany