Znana restauracja zniknęła z wrocławskiego rynku. Co tam teraz powstanie?

i

Autor: Wroclove Food Facebook Znana restauracja zniknęła z wrocławskiego rynku. Co tam teraz powstanie?

Znana restauracja zniknęła z wrocławskiego rynku. Co tam teraz powstanie?

2022-01-12 12:04

Po prawie 20-stu latach działalności z wrocławskiego rynku zniknęła znana sieć restauracji Sphinx. Kiedyś miejsce to cieszyło się ogromną popularnością, później - niekoniecznie. A co teraz powstanie w tym świetnie umiejscowionym lokalu? Czy będzie przyciągać wrocławian i turystów?

Miejsce na rynku we Wrocławiu, w którym przez prawie 20 lat działała znana sieć restauracji, jest jednym z najlepszych dla przyszłego najemcy. Nie da się ukryć, że najbardziej sprawdziłby się tutaj kolejny lokal gastronomiczny. Z pewnością przyciągnie on rzeszę nowych gości. Zwłaszcza, że Sphinx słynący z serwowania shoarmy, ostatnio nie cieszył się zbyt dużym zainteresowaniem, a oceny internautów dotyczące jedzenia tam - były naprawdę słabe. 

"Kiedyś, w czasie studiów, Sphinks to była marka...",

Sphinks był z roku na rok coraz gorszy. I nie mówię o tej konkretnej placówce, ale o Sphinksie ogólnie.Ostatni raz byłem 2 lata temu - „stek” był twardy, a w sosie pieprzowym zważyła się śmietana. Mega niesmaczne" - piszą internauci pod postem na Facebooku o zamknięciu lokalu. 

Co powstanie tam teraz? Przypuszczeń jest sporo. Najprawdopodobniej może to być kolejna popularna sieciówka, z racji tego, że czynsz za działalność w tak dobrym miejscu jest naprawdę wysoki i tylko tego typu lokal będzie w stanie się tam utrzymać. Plotka głosi, że może tam powstać restauracja Magdy Gessler. Czy rzeczywiście się tak stanie? Będziemy Was informować na bieżąco!  

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 11.01 (Goście: Władysław Kosiniak-Kamysz - prezes PSL oraz dr Tomasz karauda - lekarz chorób płuc) Sedno Sprawy: Sebastian Kaleta
Źródło: Znana restauracja zniknęła z wrocławskiego rynku. Co tam teraz powstanie?