Awantura podczas kontroli sanepidu. Agresywny właściciel sklepu popychał kobiety

i

Autor: Policja Lubuska

Awantura podczas kontroli sanepidu. Agresywny właściciel sklepu popychał kobiety [WIDEO]

2021-12-07 11:03

Właściciel jednego z marketów, nie pozwolił pracownicom sanepidu przeprowadzić kontroli w swoim sklepie. Był agresywny, popychał je, a jedna z kobiet upadła na ziemię. - Bulwersująca sytuacja miała miejsce w trakcie kontroli przestrzegania zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią Covid-19 – informuje lubuska policja. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet 3 lata więzienia.

Właściciel jednego ze sklepów w Drezdenku, 55-letni mężczyzna uniemożliwiał dwóm kobietom – inspektorom sanepidu przeprowadzenie kontroli związanej z przestrzeganiem zasad epidemiologicznych. - W trakcie wymiany zdań mężczyzna stał się agresywny popychał kobiety, co spowodowało, że jedna z nich upadła na ziemię - informuje lubuska policja. Bulwersujące zachowanie właściciela, któremu pomagał drugi mężczyzna, uniemożliwiło pracę kobietom. Te zawiadomiły policję.

CZYTAJ TAKŻE: Tragedia w Lubuskim. Nad jeziorem Żółwin spłonęły samochody i przyczepy kempingowe

 

Pracownice sanepidu chciały przeprowadzić kontrolę

Informacja o zachowaniu mężczyzn trafiła do policjantów z Drezdenka. Mundurowi ustalili że doszło do przestępstwa, jakim jest naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Kryminalni szybko namierzyli i zatrzymali dwie osoby podejrzewane o przestępstwo. Właściciel sklepu usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej i wpływania na czynności wykonywane przez pracownice sanepidu. Za to samo odpowie również młodszy z zatrzymanych. Obu grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Pasażerowie podróżują jak sardynki w puszce. Horror na kolei
Źródło: Awantura podczas kontroli sanepidu. Agresywny właściciel sklepu popychał kobiety [WIDEO]