książka

i

Autor: pixabay.com

Letnia Czytelnia Norwida - zabawa i nauka z literaturą

2021-07-06 11:29

W czasie wakacji też można się uczyć. Ale zdecydowanie poprzez zabawę. Biblioteka Norwida przygotowała szereg aktywności dla dzieci. Sprawdź, co możesz robić tego lata ze swoim synem, wnukiem czy bratankiem.

Letnia Czytelnia Norwida to seria spotkań dla najmłodszych zielonogórzan, które są prowadzone na zielonym patio biblioteki i w sali animacyjnej Biblioteki Pana Kleksa.

Wszystkie wtorki, wszystkie czwartki wakacyjne - oczywiście jak co roku godz. 11:00. Z racji tego, że długo byliśmy nieczynni i żadnych działań animacyjnych nie mogliśmy robić, to w sierpniu także wszystkie środy. W sumie zrobimy w wakacje 22 spotkania i zapraszamy dzieci z rodzicami, z dziadkami, z ciociami

- mówi Marzena Wańtuch-Elińska z biblioteki.

Letnia Czytelnia Norwida to zajęcia plastyczne, gdy planszowe i oczywiście spotkanie z literaturą.

W planach mamy tworzenie kartek i widokówek wakacyjnych, teatrzyki, muzyka dla najmłodszych, warsztaty rysowania mangi dla starszych. Będziemy robić kwiaty różnymi technikami, inspirowane sztuką ludową. Będą bańki mydlane, Baba Jaga na hulajnodze i zajęcia sportowe, gniotki-króliczki

Na wszystkie spotkania obowiązują zapisy, które otwierają się na tydzień przed danymi warsztatami. Program znajdziecie tutaj.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: [email protected] !

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17
Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Źródło: Letnia Czytelnia Norwida - zabawa i nauka z literaturą