Lokalni producenci ze swoimi wyrobami pojawiają się na Bazarze Rzeka już w niedzielę

2021-04-19 8:26 Klaudia Pieszczyńska
bazar
Autor: pixabay.com

Świeże zioła, wypieki oraz owoce i warzywa... Zielonogórzanie będą mogli nabyć je u lokalnych producentów już w najbliższą niedzielę na Bazarze Rzeka, który odbędzie się w porcie w Cigacicach. Więcej w artykule.

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Bazar Rzeka. Wystawcy pojawią się w pięknych okolicznościach przyrody w porcie w Cigacicach. 

Zielonogórskie bachusiki

Często chodzimy na zakupy do marketów, nie zdając sobie sprawy, że wioskę obok nasz sąsiad ma smaczne jajka. Chcemy odbudować taką tradycję, dlatego zdecydowaliśmy się na organizację bazaru. 

Mówi Sara Fedenczak, współorganizatorka wydarzenia. Na bazarze będzie można kupić m.in. produkty z Włoch i Grecji, w tym świeże, niepryskane cytrusy.

Na pewno będą zioła, przetwory ziołowe z roślin pozyskiwanych ze stanowisk naturalnych. Będzie można również napić się naparu ziołowego. Nie zabraknie lokalnych producentów chleba czy pysznych ciast. 

Dodaje Fedenczak. Bazar Rzeka rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 15. Wystawcy wciąż mogą się zgłaszać do organizatorów, żeby dołączyć do wydarzenia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Lokalni producenci ze swoimi wyrobami pojawiają się na Bazarze Rzeka już w niedzielę
Nasi Partnerzy polecają