Lubuski oddział ZUS w Zielonej Górze zamknięty dla interesantów

2021-04-14 8:19 Klaudia Pieszczyńska

Zielonogórzanie nie załatwią sprawy osobiście w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Z powodu pandemii koronawirusa obsługa klientów przeniosła się do sieci. A część wniosków i dokumentów można wrzucać do specjalnej skrzynki. Więcej w artykule.

Lubuski Oddział ZUS w Zielonej Górze zamknięty dla interesantów! Zielonogórzanie nie spotkają się twarzą w twarz z urzędnikami z powodu pandemii koronawirusa. Część spraw załatwią w sieci, mogą również wrzucić dokumenty i wnioski do specjalnej skrzynki, która stanęła przed budynkiem.

Zielonogórskie bachusiki

Przypominam, że większość spraw można załatwić w ZUS bez konieczności bezpośredniej wizyty. Wystarczy sprzęt z dostępem do internetu. Można skorzystać, np. z porady eksperta. 

Mówi Agata Muchowska, rzeczniczka Lubuskiego Oddziału ZUS w Zielonej Górze. Niektóre sprawy można załatwić również telefonicznie.

Swoje sprawy można załatwić również telefonicznie, w tym celu należy wybrać numer: 22 560 16 00, a następnie tonowo profil tematyczny rozmowy. 

Dodaje Muchowska. Lubuski Oddział ZUS w Zielonej Górze będzie zamknięty do odwołania.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Lubuski oddział ZUS w Zielonej Górze zamknięty dla interesantów
Nasi Partnerzy polecają