Nastrój się na święta z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury

2020-12-03 8:18 Klaudia Pieszczyńska
święta
Autor: pixabay.com

Gwiazdkowa Warsztatownia, E-Mikołajki w Planetarium Wenus, Gwiazdkowy Zakład Wyobraźni, Świąteczne czytanie w pałacu czy Kosmiczne odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Niemal do samej Wigilii odbywać się będzie akcja "Nastrajamy na święta". To wszystko online z myślą o małych zielonogórzanach. Więcej w artykule.

"Nastrajamy na święta" to kolejna akcja organizowana przez Zielonogórski Ośrodek Kultury. W ramach niej odbędą się warsztaty, spotkania i pokazy, a to wszystko całkowicie online! 

Właściwie prawie codziennie będzie można odnaleźć w sieci coś, co przygotowaliśmy zarówno dla małych, jak i dużych. Będą to głównie warsztaty online, ale będziemy również zachęcać, żeby dzieci wysyłały do nas własne prace. 

Mówi Marta Blonkowka z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. Gwiazdkowa Warsztatownia odbędzie się w sobotę.

Gwiazdowa Warsztatownia to trzy warsztaty. Zachęcimy dzieci, aby przygotowały własne, świąteczne ozdoby. Następnie dzieci, które wyślą do nas zdjęcia swoich prac, zyskają szanse na otrzymanie nagród. 

Dodaje Urbańska. Gwiazdkowa Warsztatownia będzie transmitowana w sobotę o godzinie 10 na profilu facebookowym Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor:
Źródło: Nastrój się na święta z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury
Nasi Partnerzy polecają