Spotkanie z Przemysławem Piotrowskim już dziś w Norwidzie

2020-12-03 8:13 Klaudia Pieszczyńska
książka
Autor: pixabay.com

Tworzy thrillery z mocną fabułą i gęstym, mrocznym klimatem. Mowa o Przemysławie Piotrowskim, który pochodzi z Zielonej Góry i napisał już kilka kryminałów. A już dziś będzie gościem Festiwalu im. Anny Tokarskiej Proza Poetów. Spotkanie odbędzie się online o 18. Więcej w artykule.

Tajemnicze miejsce zbrodni oraz brak śladów - tym razem komisarz Igor Brudny będzie miał trudny orzech do zgryzienia. Mowa o najnowszej książce Przemysława Piotrowskiego pt. "Cherub". Dziś o godzinie 18 odbędzie się spotkanie z pisarzem w ramach Festiwalu im. Anny Tokarskiej "Proza Poetów".

Zielonogórski prozaik, autor powieści "Kod Himmlera" czy serii książek o Igorze Brudnym. Nasze spotkanie będzie poświęcone najnowszej książce pisarza pt. "Cherub". 

Mówi Anna Urbańska z Norwida. Książka trzyma czytelnika w napięciu niemal do samego końca.

Zainscenizowane miejsce zbrodni, brak śladów i wybór ofiary - to nie pozostawia żadnych wątpliwości. Morderca jest nieprzewidywalny! 

Dodaje Urbańska. Podczas spotkania będzie można zadawać pytania pisarzowi. Całość będzie transmitowana na facebookowym profilu biblioteki.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor:
Źródło: Spotkanie z Przemysławem Piotrowskim już dziś w Norwidzie
Nasi Partnerzy polecają