Audi zmasakrowane po uderzeniu w przyczepę. Kierowca wygrał życie [ZDJĘCIA]

Janów - Wasilówka. Audi zmasakrowane po uderzeniu w przyczepę
Autor: OSP w Janowie Janów - Wasilówka. Audi zmasakrowane po uderzeniu w przyczepę

Kierujący osobowym audi uderzył w tył przyczepy załadowanej belami słomy. Auto zostało zmasakrowane. Mimo to kierujący o własnych siłach i bez większych obrażeń opuścił pojazd. Strażacy mówią o ogromnym szczęściu.

Do zdarzenia doszło w czwartek (9 września) wieczorem na drodze pomiędzy Janowem a Wasilkówką (pow. sokólski). Strażacy OSP z Janowa zostali zadysponowani do wypadku. Na miejscu okazało się, że kierujący audi najechał na tył przyczepy załadowanej belami słomy. Służby zastały zmasakrowany pojazd. Można było spodziewać się najgorszego.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej wreszcie POSPRZĄTALI! Odkryli coś niezwykłego [ZDJĘCIA]

- Kierujący audi może mówić o dużym szczęściu - czytamy w komunikacie OSP w Janowie. - Pomimo dużych uszkodzeń w samochodzie osobowym, kierujący pojazdem samodzielnie, bez większych obrażeń wydostał się z wraku.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kontroli stanu zdrowia poszkodowanego do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego.

Super Raport 09.09 (Goście: Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, PSL-KP oraz Marek Zuber - ekonomista) Sedno Sprawy: Izabela Leszczyna
Źródło: Audi zmasakrowane po uderzeniu w przyczepę. Kierowca wygrał życie [ZDJĘCIA]
Nasi Partnerzy polecają