Gorzów: Bieg dookoła lubuskiego szczęśliwie zmierza do celu

2021-09-09 14:45 sg
Gorzów: bieg
Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl Biegacze na trasę ruszyli w poniedzialek.

Biegacze w Gorzowie powinni pojawić się w piątek (10.09) około godziny 17. Każdy może do nich dołączyć i towarzyszyć na ostatnim etapie. Trasa tego odcinka prowadzi m.in. przez Sulęcin, Rudnicę i Dzierżów.

Setki kilometrów w nogach i meta coraz bliżej. Uczestnicy biegu dookoła województwa lubuskiego dotarli do Krosna Odrzańskiego. Przed nimi ostatni etap. W piątek (10.09) około godz. 16.30 - 17 powinni pojawić się w Gorzowie. Jak się czują przed ostatnim dniem, jak wytrzymują trudy biegu?

Pogoda nam dopisuje to jest wspaniałe, normalnie cud. Drużyna wiadomo, dwa dni pierwsze to jest dotarcie się, bo kilka osób jest nowych, a potem idzie to jak powinno być. To jak taka dobrze naoliwiona maszyna. Nie ma żadnej kontuzji, nie ma zniechęcenia, oczywiście jest zmęczenie, ale ono wpisane jest w to co robimy - z trasy opowiada Tomasz Manikowski, organizator.

W piątek biec będą m.in. przez Sulęcin, Rudnicę i Dzierżów. Możecie tam do nich jeszcze dołączyć i wesprzeć na ostatnich kilometrach przed metą. Ile przebiegniecie, albo przejedziecie na rowerze zależy od was. Numery kontaktowe znajdziecie na Facebooku Dogonić Marzenia - Cath The Dreams.

QUIZ: Czy masz sokoli wzrok?

Pytanie 1 z 10
Na początku będzie łatwo. Jaką liczbę widzisz na obrazku?
QUIZ: Czy masz sokoli wzrok?
Źródło: Gorzów: Bieg dookoła lubuskiego szczęśliwie zmierza do celu
Nasi Partnerzy polecają