Gorzów: Najbliższe kilka dni z utrudnieniami na rondzie Gdańskim

2021-04-20 17:30 sg
Gorzów: rondo Gdańskie
Autor: Urząd Miasta Gorzowa Przez kilka dni czekają gorzowian utrudnienia na rondzie Gdańskim.

Od środy nie będzie można przejechać przez rondo Gdańskie jadąc od Strzelec Krajeńskich w kierunku centrum. Kierowcy będą musieli wjeżdżać w Górczyńską, tamtędy poprowadzony będzie objazd. Utrudnienia związane są z przebudową DK 22.

Uwaga kierowcy zmiany na rondzie Gdańskim w Gorzowie. Przejazd Walczaka w stronę centrum od środy (21.04) będzie zamknięty. Kierowcy jadący od Strzelec Krajeńskich wjeżdżając na rondo będą musieli jechać w prawo w ul. Górczyńską. Jezdnia zostanie tam zawężona do jednego pasa ruchu. Objazd poprowadzony będzie Górczyńską, zawracanie na rondzie Niepodległości i powrót ul. Górczyńską do ronda Gdańskiego.

Utrudnienia dotyczyć będą również kierowców jadących ul. Zawackiej, którzy nie będą mogli skręcać w lewo ani zawracać na rondzie. Utrudnienia mają potrwać do poniedziałku (26.04), związane są z modernizacją DK 22.

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Źródło: Gorzów: Najbliższe kilka dni z utrudnieniami na rondzie Gdańskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany