pociag

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Ankieta na temat transportu publicznego w Świętokrzyskiem

2021-10-06 14:29

Wypełnij ankietę online, a pomożesz ulepszyć komunikację publiczną - zachęca pasażerów Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Ma ona na celu poznanie preferencji komunikacyjnych mieszkańców województwa oraz użytkowników komunikacji zbiorowej, dotyczących wyboru środka transportu, a w efekcie dostosować usługi do ich potrzeb.

Urzędnicy chcą poznać aktualne potrzeby transportowe mieszkańców, co w efekcie będzie miało wpływ na poprawę dotychczasowych usług przewozowych. Pytają pasażerów, między innymi, o to jaki rodzaj transportu wybierają do codziennego przemieszczania się, jak często korzystają z transportu publicznego, co decyduje o jego wyborze . Wyniki badania będą wykorzystane do opracowania analizy transportowej.

Pozyskane w ten sposób informacje staną się ponadto punktem wyjścia do dalszej dyskusji związanej z funkcjonowaniem transportu, a zwłaszcza możliwych do podejmowania działań zmierzających do wzrostu udziału transportu publicznego, jak również jego efektywniejszego wykorzystania - informuje Urząd Marszałkowski w Kielcach.

Ankieta do wypełnienia online dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach. Formularz on-line ankiety będzie aktywny do 31 grudnia 2021 roku.

Mini festiwal nauki w Kuźni Artystycznej

Wyzwanie czy kolejny problem? Jak reagujesz na nowe sytuacje?

Pytanie 1 z 10
Jesteś osobą, która na co dzień masz wszystko idealnie poukładane
Źródło: Ankieta na temat transportu publicznego w Świętokrzyskiem