Zbigniew Koniusz, wojewoda świętokrzyski

i

Autor: Urząd Wojewódzki w Kielcac

Bilety za szczepienie. Duże zainteresowanie akcją wojewody

2021-12-07 9:40

Karnety do uzdrowiska lub bilety do kina czy teatru. Przypomnijmy, że takie ​niespodzianki dla wszystkich, którzy przyjmą drugą lub trzecią dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 przygotował wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz. Jak się okazuje, ta akcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Kampania wojewody, która ma zachęcić mieszkańców woj. świętokrzyskiego do pełnego zaszczepienia się przeciwko COVID-19, wystartowała 1 grudnia. Przynajmniej w teorii ma potrwać do 27 grudnia, ale wszystko wskazuje na to, że zakończy się wcześniej. 

- Już w drugim dniu trwania tej akcji wyczerpaliśmy limit karnetów do Uzdrowiska Busko-Zdrój. Tak więc widać, że tutaj zainteresowanie było spore - mówi Marzena Chodakowska, rzeczniczka wojewody świętokrzyskiego Zbigniewa Koniusza, która dodaje, że osoby zaszczepione wciąż mogą odbierać bilety do kina Helios i Teatru im. Stefana Żeromskiego.

- Zmieniliśmy tylko trochę sposób odbierania tych kuponów. Do tej pory można je było odbierać we wszystkich punktach szczepień, a od 3 grudnia można je odbierać w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 14 - zaznacza Marzena Chodakowska.

Przypomnijmy, że w ramach kampanii wojewody dla zaszczepionych mieszkańców regionu przygotowano: 600 biletów do kina, 200 do teatru oraz 199 karnetów do uzdrowiska.

dr Tomasz Karauda: Nie chcemy lockdownu, chcemy restrykcji dla niezaszczepionych [Super Raport]
Sonda
Czy oglądałeś serial "Doktor Quinn"?
Źródło: Bilety za szczepienie. Duże zainteresowanie akcją wojewody