Braterska kłótnia koło Strawczyna. 40-latek raniony nożem

2021-12-20 12:28 PioR
Policja Słupsk
Autor: SHUTTERSTOCK Policja

Krwawa awantura rodzinna w gminie Strawczyn pod Kielcami. Wczoraj wieczorem policjanci dostali informację o tym, że w jednym z domów doszło do kłótni, podczas której mężczyzna miał zostać zraniony nożem. Okazało się, że 37-latek poważnie ranił swojego starszego brata.

- Na miejsce pojechali stróże prawa ze strawczyńskiego komisariatu, a gdy dotarli pod wskazany adres, ratownicy udzielali już pomocy poszkodowanemu 40-latkowi - relacjonuje Karol Macek, rzecznik kieleckiej policji.

W domu funkcjonariusze zastali także nietrzeźwego 37-latka. Mężczyzna miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo zabezpieczyli nóż ze śladami krwi.

- Okazało się, że pomiędzy 37-latkiem a jego starszym bratem doszło do kłótni, w trakcie której młodszy z mężczyzn chwycił za nóż i zranił pokrzywdzonego w brzuch oraz w okolicy szyi. 40- latek w ciężkim stanie przebywa w szpitalu, a napastnik trafił za kratki - dodaje Karol Macek.

O dalszym losie nożownika zdecydują śledczy, po uzyskaniu opinii biegłego medycyny sądowej co do stanu obrażeń jego starszego brata.

Policja z Leszna rozbiła grupę złodziei luksusowych aut
Sonda
Czy kary za wznoszenie i demonstrowanie nienawistnych haseł powinny być wyższe?
Źródło: Braterska kłótnia koło Strawczyna. 40-latek raniony nożem
Nasi Partnerzy polecają