Korona Kielce trenuje w Turcji

i

Autor: Korona Kielce

Kadra Korony jeszcze się powiększy? "Dojdzie może jeden piłkarz"

2022-02-16 8:01

Cztery wzmocnienia i na tym koniec? To pytanie zadają sobie kibice Korony Kielce. ​- Nie mówimy, że kadra naszego zespołu jest już zamknięta - zaznacza Paweł Golański, dyrektor sportowy żółto - czerwonych.

W zimowym oknie transferowym Koronę wzmocniło czterech graczy. To: 24-letni hiszpański obrońca Roberto Coral, 24-letni słowacki pomocnik Dalibor Takáč oraz napastnicy 31-letni Białorusin Jewgienij Szykawka i 23-letni Artur Amrozińsk.

- Na tę chwilę na każdej pozycji nasz zespół dobrze funkcjonuje. Na treningach jest ogromna rywalizacja. O jedno miejsce w podstawowym składzie, rywalizuje niejednokrotnie trzech zawodników. Przed startem zimowych przygotowań mieliśmy transferowe cele, które udało się zrealizować - przekonuje Paweł Golański. 

- Nie powiem, że już zamknęliśmy kadrę i nikt do nas nie dołączy. Może tak się zdarzyć, że jeszcze jeden piłkarz zasili nasze szeregi. Nie mamy natomiast "ciśnienia", że jakąś pozycję musimy uzupełnić czy wzmocnić. Uważam, że gracze, którzy są w naszym zespole mają sporo jakości - dodał dyrektor sportowy Korony Kielce.

Piłkarską wiosnę podopieczni trenera Leszka Ojrzyńskiego zainaugurują 26 lutego meczem w Kielcach ze Stomilem Olsztyn.

Nowa żaglówka dla UKS-u Kielce

QUIZ. Umiesz liczyć? Te zagadki matematyczne pokonały wielu! 6/10 to minimum, żeby móc spojrzeć sobie w twarz!

Pytanie 1 z 10
Anna ma 5 córek, a każda z nich ma brata. Ile dzieci jest w tej rodzinie?
Źródło: Kadra Korony jeszcze się powiększy? "Dojdzie może jeden piłkarz"